Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak ti mit gondoltok...

Jobboldaliak ti mit gondoltok a Halloween-ról?

Figyelt kérdés

Mennyire mond ellent a magyar értékrendeknek szerintetek? Betiltanátok ha tehetnétek? Ugye a magyar szokás az, hogy kimegyünk a temetőbe, bedobunk előtte pár felest és elpityergünk azokért a hozzátartozóinkért is, akiket életükben magasról..vagyis messziről elkerültünk.


Amúgy az a vicces szerintem, hogy a magukat konzervatív keresztényeknek tartó emberek többségének fogalma sincs arról, hogy mit jelképez a koszorú vagy a mécses, csak afféle megszokásból, családi hagyományból gyakorolják ezt a népszokást. Ti mit gondoltok erről? Kell nekünk Halloween vagy sem? Lehetséges, hogy egy ilyen mélyen nemzeti, minimum 40-50 évvel lemaradott országnak az már túl nyugatias felfogás, ezáltal kerülendő?



2017. nov. 2. 02:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
menj inkább aludni
2017. nov. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2%

a konzervatívok nem a halloweent nem akarják hanem az arab és afrikai migránsok felső határ nélküli illegális beterelését európába majd azoknak egy középosztálybeli európai fizetéssel megegyező segély juttatását meghatározatlan időre, a melegpropagandát, a civic nationalism - ot és más egyéb hazugságokat amiket ráerőltetnek az emberekre és kiutasítanak, megbélyegeznek bárkit aki szót mer emelni ellene.


miért nem lehet megérteni hogy a konzervatívok értékrenddel saját véleménnyel rendelkező emberek a liberálisok pedig megtévesztett félrevezetett csőcselék akik csak visszahányják amit az indexen 444.hun olvasnak? az amerikai konzervatív keresztények szerinted nem akarnak halloweent? nekünk miért lenne bármennyire is probléma?


a legjobb tanács amit adhatok hogy miután lepontozol menj fel egy konzervatív weboldalra olvass történelemkönyvet stb. és informálódj hogy mi történik a világban hidd el jót fog tenni a politikai nézeteid helyrerakásán kívül is.

2017. nov. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#2-es Hidd el azok az emberek biztos nem maradnának ebben az országban, még ha személyesen a kormányfő könyörögne nekik akkor sem.:) Ettől nem kell félned nyugi... Ami meg a segélyezésüket illeti, tudod a fejlett országokban létezik olyan, hogy szociális ellátó rendszer, ami minálunk már régóta nincs. És annak az a feladata, hogy megsegítse a rászorulókat. Tudom, ez egy illiberális demokráciában kicsit hihetetlen, de hidd el, van neki értelme hidd el.


A többire amit írtál inkább nem kívánnék reagálni. Pont azokat az ellenségképeket hoztad fel, amit a jobboldaliak előszeretettel ostoroznak és még mi vagyunk megtévesztve..


"a liberálisok pedig megtévesztett félrevezetett csőcselék akik csak visszahányják amit az indexen 444.hun olvasnak?"


Erre a szintre inkább nem süllyedek le, bocsi..

2017. nov. 2. 04:17
 4/16 anonim ***** válasza:
3%

"Erre a szintre inkább nem süllyedek le, bocsi"


Már lesüllyedtél rég, elég elolvasni a kérdéshez tartozó leírásod. :D

Persze szokás szerint nem veszi magát észre!:D


Mi lesz a következő kérdésed?

Hogy a magyarok rasszisták? ;)

2017. nov. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2-es és #4-es a százalékotok az értelmi szinteteketet is jól tükrözi..
2017. nov. 2. 06:30
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Úgy látom tovább süllyedsz, mert már a százalékokon lovagolsz.

Helyesírási hiba keresést végeztél már?;)

2017. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

erősen jobboldali vagyok de nem értem a kérdést hogy ennek mi köze van a politikai oldalfoglaláshoz. a 90 es évektől volt a családomban ilyen "tökfaragósdi" és beöltözősdik nem tudom mi a gond ezzel ezt senki nem űnnepnek tartja nálunk hanem inkább szórakozásnak


Amúgy kedves kérdező a te műveltségedet is megkérdőjelezném mivel Mindenszentek november-1., Holtak napja november-2. esik. A Halloween október 31. szóval egybe sem ütközik a két ünneppel

2017. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem az jött le, hogy gőzöd sincs róla, hogy mi az a Halloween és miért mennek ki az emberek november 1-én a temetőbe.
2017. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Ennek semmi köze a politikához.
2017. nov. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

Hálówíínre semmi szükségünk sincs, hisz semmi közünk hozzá ! Alig 10 éve hallottunk róla először 20-ad kategóriás amcsi filmekből. De ha a gyerekeknek jól esik bulizni rá miért ne tegyék ?


A halottak napja & mindenszentek a mi igazi tradícionális ünnepeink. Megemlékezni legalább egy évben egyszer sírlátogatással szeretteinkről, ennyi a minimum ami kijár nekik. De hogy mit ne mondjak, magam is megünnepeltem Hálówínt egy amcsi bohóc filmmel, amit csak félig tudtam nézni, mert annyira moslék haloweeni volt. De végülis nem is a mi kulturkörüknek szólt.

2017. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!