Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lenne a valasztas te...

Ha most lenne a valasztas te kire szavaznal?

Figyelt kérdés
Lehet indok is. Nem muszaj.

2017. nov. 2. 21:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig ingadozó voltam, de mivel nekem a legelső szempont hogy a Fidesz nevű bűnszervezet, Orbánnal, Mészárossal, Habonnyal, Rogánnal, Lázárral és az összes többivel eltűnjön végre örökre, és ha lehet a büntetésüket is megkapják, így ha a Jobbik marad áprilisig a legerősebb támogatottságú párt, akkor bizony rájuk szavazok mindenképpen. Elegem van az uszításból, a mértéktelen lopásból, a hazudozásból, az agymosásból, az ország szisztematikus tönkretételéből, a bűnözők jólétéből és a Mészáros féle, semmiből lett multimilliárdosokból. A jelenlegi helyzetnél bármi jobb lehet, szóval adjunk egy esélyt a Jobbiknak, ennél rosszabb egészen biztosan nem lesz, de talán felelősségre vonják a jelenlegi garnitúrát. Szóval két dolog lesz nagyon fontos: nem otthonmaradni, és arra a pártra szavazni mindenkinek akinek elege van a jelenlegi "kormányból", amelyiknek a legnagyobb a támogatottsága (és ez jelenleg a Jobbik), hátha lehet csodát tenni.
2017. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Együtt-Párbeszéd választási párt.

Az ő miniszterelnök-jelöltjük a legnormálisabb és legnépszerűbb, és nem kis esélyét látom, hogy a többi baloldali párt is belássa, hogy vele mindannyian csak nyerhetnek.

2017. nov. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Utólsó elötti: Teljes mértékben egyet értek veled!
2017. nov. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!