Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali szavazók lennének...

A baloldali szavazók lennének az elsők akik elmenekülnének az országból háború esetén nyugatra és nem harcolnának hazájukért?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez az "igazság" csupán a te fejedben létezik. Esetleg nézz már utána, hogy mit is jelentenek a különféle oldalak, netán az eredetének.
2017. nov. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy meg elmenekülnének, de nem az oldalak miatt. Nézz már körül, szerinted egy "plázap_csa" az alap kiképzést túlélné egyáltalán? (Ne hidd, hogy más országokban ez nincs így!)
2017. nov. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10%
Magukra ismertek, nézd milyen dühösek. Persze, hogy menekülnének, sőt, beállnának az ellenséges seregbe.
2017. nov. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
A jobboldaliak közül se harcolna ám mindenki. Van egy fideszes ismerősöm aki világosan kijelentette hogy ő háborúellenes, egy esetleges háborúban menekítené a szeretteit amíg lehet. Oké ez csak egy példa, de szerintem sokan vannak még így ezzel.
2017. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14


Igen csak azt nem ertem hogy akkor a baloldaliaknak miert vannak elvarasaik az orszaggal, es az igaz magyarokkal szemben, ha ok cserebe semmit nem tennenek meg az orszagert. Egyszerubb lenne mar most tiplizni, hiszen azon kivul hogy sipolnak Marcius 15-en nem sokra kepesek.

2017. nov. 4. 09:42
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Mi számít neked baloldalinak? Aki nem tapsol a pártnak? Akkor most én is az vagyok? Vicces a meglátásod. Ki nem állhatom a baloldalt, de a fideszt se. Az igaz magyar meg a fidesz szavazó? Menj el orvoshoz. Főleg, hogy kommunista ünnepen tapsikolsz a "nemzeti" kormánynak.
2017. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%

15#


Nekem az az elvárásom veled szemben, te nagy igaz magyar, hogy legalább az ékezeteket használd, ha már magyarul (helyesen) írni nem tudsz

2017. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező a megértési sorrend: elsőnek kigyógyulni a Fidesz révületből. Ez lehetővé teszi, hogy megláss más dolgokat is, mint amire utasítanak (hogy megértsd: ezt nem szó szerint kell érteni. utasítani lehet mézes mázos szép szavakkal, korbáccsal, megvesztegetéssel, becsapással és még számos módon. Itt az alapkérdés a felismerés). Tehát ha már mást is észreveszel, van esély, hogy figyelsz is másokra. Ez az alapja a mondandó megértésének. Persze kell még más is a megértéshez, de ne bonyolítsuk a dolgokat. A megértés még nem egyetértés, de lehetővé teszi a mérlegelést. Ebből több dolog következne.

Állításokat akkor hiszel el, ha más állításokkal egybevetve, nem találsz ellentmondást. Ha találsz, vizsgálod a bizonyítást. Észrevennéd, hogy nemcsak háború elől menekülnek emberek. Hogy a menekülők nem foglalkoznak a pártállással, van jobboldali, baloldali, meg olyan,akit semmiféle politika nem érdekel. Egyszóval, fel sem tetted volna a kérdést. Amelyben a legfőbb mondanivaló az, hogy elmesélted szellemi képességeidet.

2017. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

19#


Nekem valahogy mégis sikerül. De látom, te mennyire harcolnál hazádért is, ha békeidőben nem érdekel.

2017. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!