Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet bármi köze a fradi...

Lehet bármi köze a fradi ultrák újbóli beengedésének a közeledő (bár még mindig egész messze lévő) 2018-as választásokhoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy eléggé conspiracy-nak is hangozhat elsőre, és "jaj az embert nem lehet megvenni", de erre az utóbbira tudjuk, hogy nem igaz, voltak, akik a kiló krumpliért, másik egy üveg borért szavaztak adott pártokra a területi választásokon.

A fradi tábor meg nem kicsi, ellenben nagy, jó pár tízezer, akár százezer ember is, akiknek nagyon nagy %-a jobb oldali beállítódású (nem tudok százalékot, de elég kevés a balos fradista).

Nekik ugye a fő irány eddig a jobbik volt, de ők most becukiskodtak, ami sok volt szavazó kedvét vette el, s ezáltal elpártoltak tőlük. Persze a fidesz még mindig 'soft'-abb, mint a jobbik, de mivel bentről mennek ők szélre, így egy ilyen szavazónak mégis csak tetsző folyamatnak tűnik az, ami a fideszben/el történik.

A szurkolóknak lett már kedveskedve stadion, de azt tudjuk miért az ultrák nem igen látogatták.

Erre most a 'semmiből' 180 fokos fordulat, vissza az ultrákat. Ez persze az ultráknak nagyon tetsző, s pozitívan ható lépés, olyannyira, hogy talán pár azt is elfelejti, hogy pont azok kergették ki őket, akik most kegyesen visszaengedik.


Szóval szumma szummárum így a kiskönyv írása után: lehetett-e bármi politikai indíttatása annak, hogy most, fél évvel választások előtt megegyeztek az ultrákkal, vagy teljesen véletlen az időpont?

(Tudom, hogy a fél év hosszú, de ha már szalonnával odacsalogatod magadhoz a kóbor kutyát, amivel kezded elnyerni a bizalmát, onnantól a következő fél évben erre az alapra jól építhetsz; nem kutyáztam le senkit, példa)


2017. nov. 5. 12:36
 1/4 szántóvető ***** válasza:
100%
érdekes felvetés.nekem meg sem fordult a fejemben ilyesmi,dehát kissé naiv vagyok..igen,biztosan van.
2017. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha idáig jó volt kevés nézővel is a Fradi meccs, akkor mi más lenne az indíttatás? Nekem ez volt a legelső gondolatom amikor olvastam a nagy hírt.
2017. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ez valóban elég conspiracy- nak hangzik.
2017. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam még rá, de valóban, lehet benne valami. Provokálják az ultrákat, hogy csináljanak valami balhét, aztán majd "kiderítik", hogy jobbikos kötődésűek is vannak köztük.
2017. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!