Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a migránsok beözönlenek és...

Ha a migránsok beözönlenek és letelepednek, akkor még van értelme a Magyar történelemnek?

Figyelt kérdés

Össze vagyok zavarodva.Soros-terv és amit állam bácsi diktatorikusan közvetit.Hogy mennyi belöle az igazság az külön kérdés.Tudjuk a nagyhatalmi " emberkék " nem az igazság bajnokai és hát legyünk öszinték,arra hajlanak amerre a szél fuj.De a kérdésemre vissza térve,van értelme Magyar történelemről beszélni ha a migránsok letelepednek nálunk és ránk erőltetik a saját kulturájukat?Hiszen nem akarnak beilleszkedni,az ö kulturájukat kell nekünk felvenni.De azt meg én nem akarom.Ezek szerint nem leszek hosszú életü ha itt maradok ebben a hazában?

Köszönöm,hogy időt és figyelmet szenteltél e irómányra,a válaszod ZÖLD pacsival jutalmazom köszönetem jeléül.



#nuépáőppoui
2017. nov. 6. 11:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

150 év Török (Oszmán birodalom) uralma alatt sem halt ki a magyarság, sőt nem is lett ráerőltetve az Iszlám.


Ezen kívül... a mai Magyarország területén számtalan "migráns" nemzet él. Én személy szerint az 1700-as évek végén betelepült tót leszármazott vagyok, a barátnőm meg sváb leszármazott. De mindketten magyarnak érezzük magunkat.

2017. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%

12.


Az Oszmán hódoltság alatt azért nagyon rezgett a léc, félig - meddig ki is halt a magyarság, újra be kellett telepíteni területeket.


Azért mert valakinek 300 évvel ezelőtt bevándorlók voltak az ősei, abból nem következik, hogy a jelenlegi fogyatkozó magyarság kibírna nagyobb arányú bevándorlást. Akinek a családja 300 éve itt van, az már nem bevándorló, persze, nem lehet itt éles vonalat meghúzni, de egy magyarországi tót vagy sváb nem ugyanaz mint egy szír bevándorló, aki tegnap lépett határt.


Nyilván mindig voltak és lesznek népmozgások, de ebből nem következik, hogy egy tízmilliós nép minden határon túl elbír mindent.

2017. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12-es.Értem.Nincs is veletek baj.Miért?Mert integrálodtatok és nem akartatok ránk erőltetni új szokást vagy szokásokat.Nekem a szirekkel sem lenne gondom ha nem lennének világ hóditó terveik.De ezek gazdasági menekültek és nem az aminek beállítják magukat.Van már rajtunk egy komoly teher,azokkal sem birunk mert annyira primitívek,és most ezek.
2017. nov. 6. 11:56
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
Minden migráns Magyarországra akar jönni, mert itt annyira, de annyira jó.
2017. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, van valami pszichés betegséged?
2017. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nincs kóros betegségem,de neked biztosan van.Minmdenkihez emberi nyelven beszéltem,ill,irtam.Csak te álltál elő ezzel a farbával.Mi a bánatos ......mel sikerült felingerelnem téged?Szóval,jelzem,neked kell orvoshóz fordulnod mielöbb.Neked nem kell az értelem,te jobban szereted a zavarost.Írnám más szóval amit te is jobban megértenél,de akkor a szűrön fenn akad és hát a többit talán már tudod.Utolsó megjegyzés neked részemről : Huzd le magad a klotyon.Ja,hogy nektek csak kinti pottyantós van!?Kulturáltabb helyen még találsz amit neked is engednek használni.
2017. nov. 6. 17:24
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom, ne húzd fel magad :)

Azért kérdeztem mert úgy tűnt komolyan veszed amit a 3-as írt, pedig ő csak ironizált. Meg azt is írtad hogy a szíreknek világhódító terveik vannak, miközben Szíriában tart a polgárháború hosszú évek óta. Ezek miatt gondoltam hogy elgurult a gyógyszered, de akkor minden oké nálad :)

2017. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

18.-nak.

Értem én,hogy villany motor de mi hajtja?Azt is értem,hogy szalmakalap de miből van?

Nos én is nagyon remélem,hogy nálam minden rendben van.Bocs,de kiakadtam az elözö válaszodon.Szóval minden rendben.A 3-as szerintem is átesett egy kicsit a ló hasa alatt, de nem akartam megbántani.Kérdezünk és válaszólunk.Aztán mindenki kiszűri az infokból mind azt ami a kérdésére érkezett válaszokból elfogadható.Na jó,legyen,békülös kedvemben vagyok,legyen pihentető az éjszakád.Így már oké?

2017. nov. 6. 20:27
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor már nem. Ki is húzhatjuk a töri órákat az órarendből, én pedig elmehetek munkanélkülire.
2017. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%
3-as vagyok, a kérdező meg olyan buta, hogy Habony Árpádnak összefut tőle a nyál a szájában.
2017. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!