Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a migránsok beözönlenek és...

Ha a migránsok beözönlenek és letelepednek, akkor még van értelme a Magyar történelemnek?

Figyelt kérdés

Össze vagyok zavarodva.Soros-terv és amit állam bácsi diktatorikusan közvetit.Hogy mennyi belöle az igazság az külön kérdés.Tudjuk a nagyhatalmi " emberkék " nem az igazság bajnokai és hát legyünk öszinték,arra hajlanak amerre a szél fuj.De a kérdésemre vissza térve,van értelme Magyar történelemről beszélni ha a migránsok letelepednek nálunk és ránk erőltetik a saját kulturájukat?Hiszen nem akarnak beilleszkedni,az ö kulturájukat kell nekünk felvenni.De azt meg én nem akarom.Ezek szerint nem leszek hosszú életü ha itt maradok ebben a hazában?

Köszönöm,hogy időt és figyelmet szenteltél e irómányra,a válaszod ZÖLD pacsival jutalmazom köszönetem jeléül.



#nuépáőppoui
2017. nov. 6. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

1. Jelenlegi allas szerint nem ozonlenek be

2. Ha megis sem kell feladni a magyar kulturat

3. Tortent mar hasonlo a tortenelem soran, hogy valakik beozonlottek es eroltettek a sajat kulturajukat, megsem halt ki a magyar kultura

4. Ha megis kihalna akkor is megmaradna a tortenelem, pont ez a szep benne. Pl.: a perzsak mar reg kihaltak, a tortenelmuk fennmaradt...

2017. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Migránsok nem fognak ide özönleni, letelepedni pláne nem. Ők eleve Nyugat-Európát célozzák.
2017. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Így van, pl. ide Angliába már letelepedtek, és már mindenki muszlim, aki nem tért át, azt kivégezték, az itteni magyarok is már mind muzulmánok, ez sajnos így működik.
2017. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

"Ha a migránsok beözönlenek és letelepednek"


Rossz kategória, "humor" rovatban a kérdés helye.

Eddig 1 millió+ lakosunk emigrált az országból a gazdasági hanyatlásnak hála, még minimum 1 millió menekülne, ez az ország 1/5 e persze így a 2 éves gyerek és a halál előtti idős is bele van számolva.


Ha az ország saját lakossága elmenekül a nyomor elől szerinted ki akarna itt letelepedni ?

Hagyjuk már a demagóg kormánypropagandát hogy 1000 migránson pörögnek mikor milliók menekülnek az országból

2017. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
Ha így lesz egy 50 év múlva más történelmet hazudunk magunknak. Ha másban nem is történelemhamisításban élen járunk a világon.
2017. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4-es.A humor oldalra írtam volna ki a kérdésem,de az komolytalanná tenné a kérdést mert sajnos a bőrünkre megy.Vagy nem?Én látom rosszul?
2017. nov. 6. 11:24
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Te komolyan veszed, amit a 3-as írt? :)
2017. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Bárcsak olyan gazdagok lennénk, hogy a migránsok itt akarjanak letelepedni, és nem hogy még a magyarok is elmennek innen.
2017. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8-as.Se alá támasztani sem cáfolni nem tudom.Hogy mit hiszek és mit nem azzal most ne törödjünk...De a kérdésed helyén való és a válaszom rád bizom.Tudni fogod a választ.További jó szörfözést...
2017. nov. 6. 11:30
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

"a perzsak mar reg kihaltak"


Erről a perzsák is tudnak?

2017. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!