Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem ráz ki a hideg...

Csak engem ráz ki a hideg ettől a Fekete-Győr Andrástól?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, jobban szimpatizálok általánosságban a baloldali eszmékkel -nem, nem a magyar b.oldali pártokkal, hanem eszmékkel-, de FGY nekem teljesen antipatikus.


Nekem is van egy első benyomásom, mikor ránézek egy emberre, de ő egyáltalán nem szimpatikus, se a gesztusa, se a kommunikációja, semmi sem.


Kicsit furcsa, hogy vagyonos családból jött, életében ha fél évet dolgozott, de kijelenti, hogy mennyire szar dolgozni ebben az országban...


2017. nov. 6. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nekem is elég furcsa az ürge. Semmi élettapasztalata nincs, de az észt nagyon tudja osztani. Mindenki ilyen 20-25 évesen, de a legtöbben megállnak az otthoni észosztásnál, nem akarnak egy országot vezetni.
2017. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Amikor először láttam irigy voltam rá a sűrű borostálya miatt :D nekem alig nő :(
2017. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem sokat látom :D
2017. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Engem a fiatal Orbán Viktorra, illetve Sebestyén Balázsra emlékeztet.:D
2017. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Na most akkor cseréld ki a Fekete Győr András nevét a kérdésedben Orbán Viktorra. És ha ezt megteszed akkor rájössz hogy van sokkal rosszabb is mint Fekete Győr András.
2017. nov. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az a bajom vele, hogy benne is kialakulhat az a kóros megalománia, amely Orbánt is elragadta. Az ilyenfajta elmebetegség (vagy csak állapot?) kb. 30 éves kor körül kezd kikristályosodni.
2017. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél fel télikabátot!
2017. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!