Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem akarok megbántani senki!...

Nem akarok megbántani senki! De igaz az, hogy Győr-ben az Audi gyárban, sokszor még a mérnököket is leküldik a gyártósorra, mert nincs más?

Figyelt kérdés

Nyilván valamivel többet kap még így is egy mérnök mint egy sima munkás, mert hát maga a bajor törvény is előírja ezt, és az Audi egy Bajorországi cég. Viszont már több helyről is olvastam (nem tudom, hogy igaz-e, ezért kérdezem), hogy ott akkora a melósból a munkaerőhiány, hogy a mérnököket is megmelóztatják, amikor akkora a hiány, hogy már leállás határán lenne az üzem. Nyilván az érdemi munkát, a fejlesztést azt Németországban végzik, itt már csak a legyártás része marad, amihez vonzó az olcsó munkaerős EU-s ország, ami közel is van az osztrák határhoz.

De tényleg vannak már ilyenek is, hogy a mérnököket is dolgoztatják a csarnokokban? Vagy ez csak egy hamis infó?


2017. okt. 29. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha igaz is mi abban az olyan hű de szörnyű? Vagy a mérnök túl buta ahhoz, hogy ellássa azt a munkát?
2017. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy ha a munkaszerződésében benne van, akkor gondolkodás nélkül leküldhetik, ha meg nincs benne, de nincs más dolga és közben emberhiány van, akkor meg szerintem el is várható!

Most képzeld el, mi lenne ha egy orvos is hagyná a földön fetrengeni a magatehetetlen beteget ha nincs a közelben beteghordó.

2017. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
leküldeni leküldhetik őket de dolgozni nem fognak csak alibizni..,
2017. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Engem rettenetesen megbántottál!!!

Vége köztünk mindennek!!!!!

2017. okt. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Én biztos nem mennék le.

Akkor mennék máshová,ahol nem betanított munkásként kezelnek.

2017. okt. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha nincs betanított munkás,bért kell emelni,egyből lesz munkaerő,nem pedig a diplomás,mérnököt kellene droidmunkára befogni.

Így is kevés a mérnök.

2017. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

"Így is kevés a mérnök."

a meki tele van velük

2017. okt. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
A győri üzemben is van fejlesztőközpont, hülyeség, hogy itt nincs "érdemi munka." Azt meg kizártnak tartom, hogy az emberi erőforrást úgy pocsékolnák, hogy magasan képzett szakembereket küldenek szalag mellé. Még gyakornoknak sem olyan egyszerű bekerülni, nemhogy mérnöknek.
2017. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

ma 01:05

Pedig így van. Ahol én dolgozok, irodai alkalmazottakat (mérnököket is) hoznak be hétvégénként a szalag mellé, mert emberhiány van. Biztos jól megfizeti őket a cég emiatt, de azért ez elég jó utalás arra, hogy mennyire szarban lesz a gazdaság néhány év múlva. Egy ideig emelkednek a fizetések, mert muszáj, hogy embert találjanak, majd szépen megy majd csődbe minden amikor már nem bírja tovább a gazdaság. Nekem például most van 250 óra túlórám az évben, pedig nem akartam jönni, előző évben jó ha volt 100.

2017. okt. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%

Valóban emberhiány van. Nem a Győri Audiban dolgozom de úgy veszik fel az embert hogy "néha lehet túlórázni".


Ez a gyakorlatban azt jelentette hogy a szerződésedben szereplő heti 5 munkanap, 6 valójában mert a szombat kötelező. Nem is érti a vezetőség hogy mért mondanak fel az első hónap után mikor heti 6 napot dolgozol és a számládra 110-120 ezer fizetés érkezik.


Amúgy nem esne le a mérnök kezéről a karika gyűrű ha kipróbálná amit nagy okosan kitalált, akad normális mérnök, lejön kipróbálja, megkérdezi hogy szerintünk ez így jó? Tény hogy a legtöbb értelmes mérnök kimenekült az országból a maradék meg nem viccből mondom de nálunk van olyan amelyik két darab kétjegyű összeadásához számológépet használ aztán lenézi az embert hogy "tanulatlan buta" melós.

2017. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!