Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Szabyest megfelelő...

Szerinted Szabyest megfelelő politikus lenne? Szavaznál rá?

Figyelt kérdés

#borbeylzsolti
2017. nov. 7. 23:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő meg ki a f... ?
2017. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Celeb, közszereplő. Meg van a magához való esze, ért az emberek nyelvén.
2017. nov. 8. 00:00
 3/23 A kérdező kommentje:
Több nyelven beszél és tisztában van a politikával!!!!!!!!
2017. nov. 8. 00:01
 4/23 anonim ***** válasza:
2017. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Eddig nem tudtam ki ez az ember, most utána néztem és a valaszom: nem.

"Több nyelven beszél és tisztában van a politikával!!!!!!"

Ez milyen indok? Én is anyanyelvi szinten beszélek angolul, középszinten franciául, illetve alapszint alatt ( szóval néhány dolgot tudok, bemutatkozni, útba igazítást kérni, esetleg vásárolni, de ezeket se minden esetben nyeltanilag helyesen ) oroszul és németül. Emellett diplomás mérnök vagyok, érdekel a politika, teljes mértékben tisztában vagyok a magyar és általánosságban a világpolitikával, melyekkel napi szinten foglalkozok, híreket olvasok, illetve különböző fórumokat látogatok ( lásd: gyakori kérdések ). Most már alkalmas lennék politikusnak? Szavaznál rám?

Bizonyos rétegeket én is meg tudok szólítani, illetve én is tudok szépnek hangzó dolgokat ( hazugságokat ) mondani, kezdve a minden kampány szövegben bevett "leszámoljuk a korrupciót, fejlesztjük az oktatást és az egészségügyet, megmentjük a nyugdíjakat, támogatjuk a családosokat" sablonokkal egy komplett rendszer reformon át bármit. Az már más kérdés hogy én csak olyat ígérek amit megtartok, nem szeretek és nem is tudok hazudni és egész életemben motivált hogy az embereknek segítsek, ami a jelenlegi magyar politika világában hátrány mintsem előny, ezáltal a politika közelébe nem kerülnék.

És a kérdésre válaszolva: nem, nem szavaznék egy egyszerű celebre, csak mert "ami a szívén az a száján", illetőleg "több nyelven beszél és tisztában van politikával".

2017. nov. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Te egy tinilány vagy?
2017. nov. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 szántóvető ***** válasza:
100%

nyaknyaknyak.

annyira komoly a kérdés mint a kulcsszavad amit megadtál hozzá.

2017. nov. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki az. Nem is guglizom ki. Szóval nem.


Ilyen alapon, én is tudok angolul, értek németül, olaszul. Érdekel a politika, szavazz rám.

2017. nov. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%

Vettem a fáradságot és rákerestem. A kérdés maga trollkodás


Nemtudom milyen politikus válna egy feminim fiúból akit ránézésre nehéz megállapítani hogy ez most mely nemhez tartozik. Még rossz viccnek is rossz

2017. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami búza ez a gyerek vagy mi?
2017. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!