Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit szólnátok ha Kósa...

Ti mit szólnátok ha Kósa Lajos lenne a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Nem mintha Fideszes lennék, de azt gondolom, nyerni fognak, nem ia azt bánom jobban hanem hogy még mindig Orbán Viktor jelölésével.

Kósa Lajosra azért gondolok, mert szerintem legalább viccessé tenné a dolgot. :-D Ti kibírnátok?

Milyen lenne a kormányzása?



Pl az oroszok is nevettek az előző elnökükön, jól szórakoztak és lassan az amerikaiak Trumpon is fognak.



2017. nov. 9. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, mert Kósa inkompetenciája nagy gyorsan hazavágná a narancskomcsikat, szerintem a mandátuma felét sem töltené ki és akkor talán elindulhatna a politikai megtisztulás a posztkomcsi politikusoktól és pártoktól.
2017. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Legyen, errefele is nagyon sok az eldobált fémkupak.
2017. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Akkor inkább Lázár, ő viccesebb :D
2017. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Hogy lehetne már Kósa a min. elnök, amikor Viktor az Isten?
2017. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, én inkább sírnék, ha egy Kósából miniszterelnök lehetne. Az már tényleg a bányászbéka alfelének környéke lenne.
2017. nov. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem sok interjút adna Orbesszal ellentétben aki meg sem mer szólalni. Sokat derülnénk Lajcsin a "kupakoson".
2018. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!