Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehetne szervezni egy...

Meg lehetne szervezni egy olyan intézményt, ami a magyar fiatalok munkavállalását segíti elő külföldön?

Figyelt kérdés
Vagy már létezik ilyen esetleg?

2017. nov. 13. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Iskola?
2017. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi iskola?
2017. nov. 13. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyesmik. Én olyanról tudok, hogy már kint élő magyar segít kijutni másoknak is. Hogy Magyarországon valaki foglalkozik e ezzel azt nem tudom. Szerintem jó ötlet, nagy segítség lenne sokaknak.
2017. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezted, hogy meg lehet-e szervezni olyan intézményt, ami a magyar fiatalok munkavállalását segíti elő külföldön.


Szerintem ha valaki iskolazatlanul érkezik meg egy idegen országba, az hasznavehetetlen az adott társadalom számára. Tehát alapvetően az iskolák azok az intézmények, amik elosegitik a fiatalok külföldi minkavallalasat.


Nyelvtanulas és egy megfelelő szakma, amiben piacképes az illető.


A tanulatlanok ott sem keresnek többet, ha a reálbérekkel számolunk. Akkor egy átlagos képességű ember minek kockaztatná az itt kialakulásának biztos életét a bizonytalanert?

2017. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmmm...jó lenne ilyesmi ittbon is...
2017. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!