Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orbánhitűek szerint, aki...

Az orbánhitűek szerint, aki nem fideszes, az mind libsi, sorosbérenc, migránssimogató, nemzetáruló?

Figyelt kérdés

Mert a legtöbb kommentből bizony ez jön le itt is és más oldalakon, fórumokon is.


Ilyen egyszerű a fideszes világkép?



2017. nov. 14. 12:55
1 2 3 4
 11/32 hájaaa ***** válasza:
55%
Két bites gondolkodásba illetve az érvek nélküli vitába csak így tudnak felülemelkedni(szerintük). Valami jelzőt kell használniuk h éreztessék h nekik márpedig igazuk van és ezért földbe kell döngölni az aki nincs velünk(ugye mert az ellenünk van).
2017. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
31%
Nos ha a baloldali pártok 100%-a ellenzi a kerítést és minden illegális bevándorlót be engedne nem kell vérigsértődni azon ha migránssimogatónak tartják őket. Egyébként én nem tartok attól hogy ezek bárkit kiszorítanának a munkaerőpiacról. [link]
2017. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
32%

orbánhitűek? :DD


kezeltesd magad

2017. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
33%

"Két bites gondolkodásba illetve az érvek nélküli vitába csak így tudnak felülemelkedni"


mondja ezt az oldal egyik legnagyobb gyűlölködő libsi-bolsija

2017. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
33%

"Olvasgass itt válaszokat, ha nem azt mondod hogy a viktátor az új megváltó a felsorolásod valamelyikét vágják hozzád ezek a 40<% os fidesznyikok

"


azt tudjátok, hogy mindenkit lepontoztok aki nem osztja a liberálbolsi álom világotokat


el lettetek kergetve az ország éléről nem világos? a választók nem titeket szeretnétek

2017. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
34%

en nem vagyok orbanhitu

szerintem egy gurulu tok

legalabbis a nagy joletben rendesen felgyarapodott


nem kedvelem a migransokat de nincs is veluk bajom, nem is akarnak itt maradni mirol beszelunk

ezek mennek tovabb nemetorszagba


en gyurcsanyhitu vagyok

2017. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
27%
Köszönjük bejelentésed...
2017. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem, viszont ahogy kiírod a kérdésed szerintem te még azoknál is lejjebb vagy
2017. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 hájaaa ***** válasza:
24%

"mondja ezt az oldal egyik legnagyobb gyűlölködő libsi-bolsija"


Tessék az élő példa :D

2017. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
29%
Ezt meg is lehet fordítani: az orbánfóbiások szerint, aki nem akarja leváltani egy Vonára, Gyurcsányra vagy akármire Orbánt, az tuti fideszbérenc és van egy trafikja.
2017. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!