Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai tizenévesek képesek...

A mai tizenévesek képesek függetleníteni magukat a kormánypropagandától?

Figyelt kérdés

Az megvan, hogy a mai fiatalok (1995-2000 között születettek) 2018-ban szavazhatnak majd, és hogy a közéleti érdeklődésük éledezése pont egybeesett a Fidesz nyolcévnyi propagandájával?


Tehát aki 1999/2000-ben született és most lesz 18 éves, az úgy fog szavazni, hogy 10 éves kora óta kapja az arcába az agresszív politikai lózungokat...


Ők értik, hogy mennyi bennük a hazugság és hogy mennyire erkölcstelen ilyet csinálni?


2017. nov. 14. 17:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Micsoda provokálás hölgyeim és uraim! és most lássuk a válaszokat:
2017. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%
Most fogok először szavazni...a fideszre.
2017. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
5%
8 évnyi propaganda? a sorosozás mega migrantozás alig két éve kezdődőtt
2017. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%

Az említett korcsoportba tartozom.

Soha nem szavaznék a narancsmaffiára. És úgy látom, hogy az ismerőseim kb 80%- hasonló véleményen van. De mivel busapest csak egy kissebb részét teszi ki a népességnek ezért a vidékiek nevében nem beszélhetek.

2017. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem nem képesek, ugyan az mint anno náci Németország. Felnő egy generáció kormánypárti gyűlöletkampányon és propagandán, sosem volt Mon propagandaminiszter kivéve az orbánrezsimbe.


Felének fogalma sincs hogy mi folyik "csak mert azt mondták"

meg a kedvencem: sokat kapunk a fidesztől, mikor megkérded mit csak hebegnek habognak

Itt egy rövid kis szösszenet az ifi szervezetükből

https://www.youtube.com/watch?v=4CSgX5wA62E

https://www.youtube.com/watch?v=dgrsE8Iklkk

2017. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

49 éve kapom az arcomba az agresszív politikai lózungokat, kis barátom, de érzésem szerint még egyszer sem szavaztam a te szívednek kedves formációkra. Még Fletó 14 emeletnyi képmása sem tudott eltéríteni (brr).:D

A fiatalokat sem kell féltened, az enyém nem a kampányok alapján fog szavazni. Sem a jövő tavasszal 18 éves, sem a két idősebb. Épp eleget beszélgetek velük ilyen témákról is ahhoz, hogy hasonlóképpen döntsenek, mint én.:-)

2017. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Na de hát a 18 éven felüliek sem tudják ?!
2017. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Mert szerinted az idősebbek tudják? Úgy pártfüggetlenül?
2017. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Én 2014-ben szavaztam először, és akkor az osztályban én voltam az egyetlen aki nem arra szavazott mint a szülei, szóval ez nagyobb mértékben befolyásolja őket. (Pontosabban én nem tudom szüleim kire szavaztak.)


Mindenesetre ha egy tizenéves érdeklődik a közélet iránt akkor nagyobb eséllyel az interneten teszi meg, nem pedig a közmédián keresztül.

2017. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
mivel egy 18 évesnek még fogalma sincs milyen is az élet "habos oldala" ezért merem állítani 99% uk arra szavaz amire a szüleik
2017. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!