Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Gulyás legújabb...

Mit szóltok Gulyás legújabb akciójához?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Most nem kockáztattak fedett helyre mentek
2017. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Azt, hogy Gulyás Márton a politikai Sebestyén Balázs. És körülbelül annyi befolyása van a politikára mint Balázsnak a kultúrára
2017. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Látom a gulásh-kommandó húzza a válaszokat felfelé!

De ha újra esőt mond ismét megfutamodnak! ;)

2017. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Whitewolf19 ***** válasza:
75%
Nem tudom eldönteni tényleg, hogy az ilyen bármit is komolyan gondol... vagy hogy kik bízzák meg ezzel.. most ezzel politikai állástól függetlenül.. mit lehet elérni?!
2017. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Maga az akció nem fog sok vizet zavarni. A cél nemes, a módszer szerintem nem korrekt.


Én inkább egy picit távlatokban nézném a dolgot, úgy sokkal érdekesebb: a poltika sokáig az elefántcsonttoronyban zajlott, amíg a Fidesz meg nem hirdette az ezredfordulón a civil szervezetes "polgári körök" mozgalmát. Be is szopta, mert kinőtt belőle mostanra a legnagyobb ellenfele, a Jobbik.


Aztán ugye elérkezett 2006, ekkor jött megint a Fidesz, hogy vigyük ki a politikát az utcára, a valódi emberek közé.


Én úgy érzem hogy ennek a folyamatnak az újabb lépcsőfoka a Momentum, ami immár valódi politikai aktivizmust csinál. Máshol már régóta van ilyen és ez nekem tetszik, hiszen a fidesz kezdeményezéseivel szemben alulról jön, mint a Magyar Gárda, de egyik esetében sem tetszett a törvényeket figyelmen kívül hagyó aggresszivitás.

2017. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Adjuk ki a Parlament épületét is bérlakásnak! Ez lesz Gulyáséknál a next level! Persze csak akkor, ha nem esik az eső...
2017. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A jó édes ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy a tüntetés szociális bérlakásos része trollkodás vagy komolyan gondolják. Hős utcai cigókat akarnak költöztetni az UNESCO világörökségi terület kellős közepére, ahol évi 1-1,5 millió turista jár? Hát, ez olyan...Gulyásmarcis ötlet.
2017. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!