Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Vona Gábor ezen...

Sulek Péter kérdése:

Mit szóltok Vona Gábor ezen politikájához, politikai fordulatához?

Figyelt kérdés

Spinoza- Színházban fellépés, Havas Henrik könyve.

Pozitívan vagy negatívan fog ebből kijönni te hogyan látod ? Csak a véleményetek érdekelne.


2017. nov. 20. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A közvéleménykutatók szerint csökken a Jobbik támogatottsága
2017. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem fellépett a színházban, hanem beszélgetésen vett részt. Érdekes és kemény kérdéseket kapott Rangos Katalintól aki egy elismert újságíró és személyiség. Nem hiszem ez nagy fordulat lenne mert több helyen beszélt már, és amúgy meghívták oda.


Havas Henrik pedig könyvet írt, és? Nem az elsőt. Arról nem beszélve Orbánról is írtak már könyvet.


Összegezve nem vagyok Jobbikos de nem látok ezekben kivetnivalót, én abban látok kivetnivalót hogy a miniszterelnökünk nem mer leülni beszélgetni és kényes kérdést sem kap. Kossuth rádiós interjúinak kérdéseit is csak olvassák neki.

2017. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pozitívan semmiképp. Mindig eszembe jut egy G Washington idézet: "Ha törődsz vele, hogy mire becsülnek, értékes emberekhez kapcsolódj, hiszen jobb egyedül, mint rossz társaságban."
2017. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, hiányérzetem van az idézetteal kapcsolatban. Én még hozzátenném, hogy légy te is értékes, hogy az értékes emberek becsülhessenek téged. A többi stimmel.
2017. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon biztos jobban. Vélhetően a pártja miatt rövidtávon kevésbé. De később ki tudja mi lesz belőle, az újdonsült kompromisszumkészsége mindenképp pozitív. Ha bocsánatot kérne a múltért, és végleg felszámolná még jobb lenne.
2017. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!