Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros Györgynek miért csak...

Soros Györgynek miért csak most jutott eszébe megnyilatkozni?

Figyelt kérdés

Most komolyan eddig nem volt rá ideje? Megint mit tervelhetett ki ezzel az öreg? Sajnos nem sejtek emögött semmi jót, nem lehet véletlen.


+kérdés: Azokhoz akik esetlegesen bedölnének neki. Hogy ha olyan angyal lenne mint aminek beállítja megát és nem avatkozik más országok belügyeibe akko mégis miért találkozgat a szlovák miniszterelnökkel és számtalan egyéb EU-s politikussal, bíróval?


Mikor száll már le ez Magyarországról? :( Komolyan mintha maga lenne az örgög néha amit nem lehet elűzni...



2017. nov. 20. 15:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
48%

#6: "Kérlek ne linkeljetek 444-et. Normális válaszokat szeretnék."

Normálisan le van írva, mi a baj? Ha kérdezel, fogadd el a választ is.

2017. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
29%

Soros a kormány szerint bűnöző, aki veszélyt jelent az országra.

Mégsem láttam még h ki van adva rá elfogatóparancso? Ez h lehet?

Lehet h mégis kamu amit mondanak? Nem olcsóbb lenne, mint pár havonta teleplakázolni az országot????

2017. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
9%

Tényleg biztos azért pont most, mert a szervezeteit félti.


Hogy mikor száll le Mo-ról? Amikor sikerült megvennie. Addig nem tesz le róla, makacs. El sem tudja képzelni, hogy nem tud mindent megvenni pénzért-hatalomért.

2017. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%

Ja,biztosan tönkre akarja tenni az országot:d

Ezért is adott pénzt a vörös iszap katasztrófa áldozatainak.

2017. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
89%

"és nem avatkozik más országok belügyeibe akko mégis miért találkozgat a szlovák miniszterelnökkel és számtalan egyéb EU-s politikussal, bíróval?


Mikor száll már le ez Magyarországról?"


Nem értem, melyik betűd igazolná, hogy rászállt Magyarországra.

Irigylem azokat, akiknek Soros György a legnagyobb problémájuk.

2017. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amit a 7-es pontban állítást igaz! Akkor mi a válaszod arra, amit a 12-es pontban kérdeztem?

2017. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Illetve azt szeretném még kérdezni, h melyik szerinted a hiteles hírforrás, amit ha itt bárki belinkelt elhiszed a tartalmát?

A 444-et nem szoktam olvasni, így nem tudok róla nyilatkozni.

Köszönöm a válaszod!

2017. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
76%

Kérdéseidre válasz:


Soros György zsidó menekült család sarja. Miután angol tanulmányai után a tengerentúlra disszidált, idővel alaposan meggazdagodott, végigjárva az üzleti ranglétrát. Ügyes ember. Amint megtehette, mindig is komoly pénzeket tolt abba, hogy a világ - és főleg európai - diktatúrák, illetve illiberális berendezkedéseket, a brmilyen alapon megkülönböztető politikai vagy társadalmi szándékok ellen cselekedjen, hiszen gyermekként pont ennek volt elszenvedője ő is.


Hogy miért nem száll le Magyarországról? Nincs rászállva. Nem tudom észrevetted-e, de csak Orbánék beszélnek róla. Ő nem beszél Orbánékról. Ő csak annyit tesz, mint eddig. Védi a demokráciát, a maga eszközeivel, a saját pénzéből. NEM ő hozza a migránsokat. Jönnek maguktól. NEM akar kötelező betelepítést, csupán voltak felvázolt tervei arra nézve, hogy miképpen lehetne ellenőrzés alá vonni az AMÚGY IS betörő tömeget. A nemzeti inzultáció tele van csúsztatásokkal. Erre reagálnia kellett már. Ennyi.


Amúgy pedig a világ száz leggazdagabbja bizony mind így vagy úgy, de belefolyik a politikába. Ő eléggé markáns módon, ugyanis, nem sima pénzügyi manúvereket végez mint a többi, de ideológiai fronton is aktív. Ehhez joga is van, ahogy neked vagy nekem is. Csak neki van hozzá hangereje is, ennyi.


Nézz szét inkább hogy amíg sorosozol, hogy lopja szét az a kb. egytucatnyi fideszes maffiózó és családjaik az országunkat. Még egy ciklus és nem marad semmi ami nem az övék lenne....

2017. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
13%

18.


Pont ma írod, hogy "ő nem beszél Orbánékról". Le vagy maradva.


"gyerekként" mit is szenvedett? Kifejezetten szerencsés volt, ki is használta.

2017. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon nagyon szenvedehetett a gyerekkorában hogy ha mosoloygva tud róla beszélni.


https://www.youtube.com/watch?v=kLrvExOTpYQ


Látod te is itt fideszezel, holott ez egy igen komoly probléma (külső erők akarják szétverni a belsőre rendet) Nem értem hogy miért nem látja át a sok birka. Te is itt véditek nem is tudom melyi a rosszabb ha hisztek neki vagy ha egyenesen neki dollgoztok

2017. nov. 21. 07:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!