Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazol majd és miért?

Kire szavazol majd és miért?

Figyelt kérdés

Mármint melyik pártra, s persze csak a jelenlegi állás szerint, természetes hogy ez meg változhat...


Kort és nemet is írjatok, légyszí!



2017. nov. 20. 17:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
4%
9-es, és ha elmennék a fülkéig akkor kire szavazzak ,ha a felhozatalból csak a fekália szinonímái közül lehet választani? Ha egy étteremben csak rossz romlott kaja van akkor inkább be sem megyek és maradok otthon. És nem fogom szidni az éttermet hanem egyszerűen figyelmen kívül hagyom a létezését. Ahogy a hazai politikáét is.
2017. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

Én biztos, hogy megyek, de még nem döntöttem. 2010-ben és 2014-ben a Fideszre szavaztam, előtte 2006-ban az Mszp-re.

30/F

2017. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló! "Mármint melyik pártra, s persze csak a jelenlegi állás szerint, természetes hogy ez meg változhat..." ezt olvastad?

Ezt írtam a kérdés leírásába.

2017. nov. 20. 18:20
 14/27 anonim ***** válasza:
97%
LMP-re, és ezzel a józan észre.
2017. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha minden párt kiadta a programját, eldöntöm.

Egyébként tetszenek a Momentum elképzelései, de nem tudom hogy ezek csak elképzelések vagy komolyan meg tudnák oldani. Az LMP-nek is vannak jó ötleteik, de én a Schiffer félével jobban szimpatizáltam.

Szavazni mindenképp elmegyek, ha történik valami és nem ezekre szavaznék ( persze amíg nem láttam minden párt programját ez csak szimpatizálást jelent, nem fix szavazatot ), akkor az MKKP-ra teszem le a voksom. Just because why not, ha bejutnak a parlamentbe kiderül mi lesz, ha nem jutnak be, akkor meg mindegy hogy otthon ülök vagy rájuk szavazok.

2017. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 SZücsöm ***** válasza:
88%

11-es csak az a hiba az állításodban hogy ezt a fekáliát így is úgy is le kell nyelned mert benne élsz. Így legalább szavazhatsz rá hogy kukorica vagy mák legyen a szarban amit le kell nyelni.


Am nem csoda hogy így áll az ország ha már az emberek ennyire leszarják hogy mit csinálnak a fejük felett az országgal. Tényleg sikerült a magyar nép bizonyos részéből cinikus mindenbe beletörődő birkát gyártani.

2017. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%

Együtt-Párpeszéd szövetségre

45/F

2017. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Jobbik.
2017. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Fideszre. Azért mert behozták az egykulcsos adót, ami miatt jóval több pénzt teszünk el jelenleg, amire szükségünk lesz a későbbiekben. Amennyiben hosszútávon valami nagyobb gáz lenne az országgal, addigra terveim szerint mi már nyugatra fogunk költözni. 20/F
2017. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tehát nyugat párti vagy és mégis a fideszre szavazol? Azért ez kicsit furcsa... :D
2017. nov. 22. 04:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!