Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a 2 millió fidesz...

Szerintetek a 2 millió fidesz szavazóból mennyi az, aki a migránsok és a "Soros terv" miatt szavaznak a fideszre?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

2014-ben nem voltak még migránsok akkor is 2,2 millióan szavaztak rájuk.

2010-ben meg 2,7 ha jól emlékszem(bár az főleg a Feri érdeme volt).

2002-ben és 2006-ban is 2 millió fölött kaptak.


Nem azért szavaznak rájuk, mert "jaj a migránsok", ez csak egy ok a sok közül. Te se csak azért húzod meg a barátnőd, mert jó a melle, lehet tetszik más is rajta.

2017. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 SZücsöm ***** válasza:
78%
Jó kérdés. Bár én nem tudom eldönteni hogy melyik a rosszabb eset. Ha valaki azért szavaz a fideszre mert benyeli ezt a maszlagot. Vagy az aki nem hiszi el ezt a sok hülye Sorosozást és a kötelező kvóta stb. humbugot és mégis rájuk szavaz.(Bár azt megértem hogy miért nem próbálkoznának pl: az MSZP vel vagy a DK val akik még 1mással se tudnak kiegyezni a "jó ügy érdekében")
2017. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
2-en biztosan. Nagyszüleim anno MSZP-sek voltak, jött a menekült áradat, azóta köszönik Viktornak hogy védi őket. De egyébként a fidesz 2002 óta mindig 2 millió körül mozgott, kivétel a 2010-es 2,7-2,8 millió volt. Tehát mondhatjuk hogy van egy stabil, 2 milliós szavazóbázisa.
2017. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

2.

Nem tudom mit vagy megijedve.

Én tisztában vagyok vele, hogy műsorolnak, mégis rájuk szavazok.

Miért kellene annak zavarnia, hogy próbálnak minél több szavazót felhajtani?

Ha plakátolnak, túltolnak..ennyi belefér

2017. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A kérdést úgy is feltehettem volna,hányan hiszen a Soros tervben,mondjuk ebből a 2 millióból:D


Annyi,amennyi visszaküldi a nemzeti konzultációt?

2017. nov. 20. 19:49
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Én tojok Gyuri bácsira, csak és kizárólag az befolyásolja a döntésem, hogy a libsik melyik párttól irtóznak leginkább. Eddig azt hittem, hogy a Jobbik ez a párt, de így, hogy összedörgölőztek a libsikkel, még az is elképzelhető, hogy kényszerből a Fidesz-re szavazok...
2017. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 SZücsöm ***** válasza:
62%

3-as minden épeszű kormány megvédte volna a határt, nem kell ezért úgy nézni a Viktorra mintha ő lenne a Messiás.Ha még emellett pl. a mutyizás nem lenne az egekbe és nem köpnék magukat és minket is szembe a letelepedési kötvényükkel amivel a pénzes orosz maffiózókat stb. nyugodt szívvel beengedik az országba, és nem még csak pénzügyileg sem jár vele jól az ország,na ha ezek nem lennének akkor talán megemeltem volna a kalapomat, de még ezek mellett is egész este sorolhatnám az arclázító sikkasztásos és más hasonló eseteket.


Attól mert a kormány 1 teljesen 1értelmű kérdésre jó választ tudott adni nem kéne magunkat hanyatt vágni.



Továbbá a nagyszüleid inkább a határőröknek a katonáknak és a rendőröknek köszönjék akik valóban megdolgoztak azzal hogy ne lepjen el minket az "áradat".(Am azt nem csodálom hogy az MSZP-től elfordultak)

2017. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
4%

A fidesz sem hibátlan... koránt sem.. de a többi párt... egy rossz vicc.


Az az igazság, hogy nem nézem ki egy jobbikból, hogy eltudná kormányozni az országot... olyan meg, hogy dk, meg mszp... azoknak a férgeknek, ha lenne szégyenérzetük már lehúzták volna magukat a retyón.

2017. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 SZücsöm ***** válasza:

4. Az a baj hogy 1 dolog mellett elsiklott a figyelmed. És az az hogy ezt a műsort nem csak a szavazás elötti hajrában nyomják. (és itt nem csak a Sorosos plakátokról van szó)

Itt az a baj hogy ez a cirkusz ha nem is 8 éve de már évek óta tart, és cirkuszban tartják a népet.


És ezzel a koMédiával úgy látszik sikeresen elszórakoztathatják a népet míg a korrupció olyan magasan szárnyal mint már több mint egy évtizede.

2017. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 SZücsöm ***** válasza:

8 A fidesz nem hibátlan? Egyet értek bár ahhoz hogy ilyen finoman fogalmazzak 8 évig alva kellet volna hogy járjak.

Ha meg szégyenérzet lenne a politikában akkor a fidesz az abban a retyóban lenne az általad felsoroltak mellett.


Az meg hogy kinézed e a jobbikból vagy (pl az LMP-ből stb.) vagy sem az nem jelent semmit. Ha esélyt se kapnak akkor persze hogy nem fog menni nekik. A fidesz se úgy született meg hogy már a kormány élén csücsült a kormányzásban már kipróbált emberekkel az élén. Hanem összegyűlt annyi szenny hogy az embereknek elegük lett és változást akartak.(Ami sajnos azóta sem következett be)


Am nem értem azt se hogy mi különbséget látsz a fidesz és az mszp között csak mert nincs sok. Igen a fidesz valamivel jobban kormányoz mint az mszp 2006 ban de a korrupció viszont lényegesen nagyobb,és pofátlanul az ember képébe van nyomva bármiféle következmény nélkül.


És maradjunk anniyban hogy Viktor nem véletlenül nem akar/mer nyílt vitába bonyolódni Vona Gáborral.

2017. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!