Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is örülnétek annak ha az...

Ti is örülnétek annak ha az oroszok ismét felszabadítanának minket?

Figyelt kérdés

Annak idején a második világháború végén az oroszok szabadítottak fel minket a nácik és nyilasok alól.

A 44 kommunizmus alatt felépítettek nálunk egy olyan rendszert ahol jól élt a társadalom nagy része, nem volt szegénység, jó közbiztonság volt, fellendítették az ipart, mezőgazdaságot, rend volt és fegyelem az országban.


Az az előtti Horthy-rendszer ennek gyökeres ellentéte volt, ahol nyomor volt, csak a társadalom felső rétege élt jól.


A rendszerváltás után ez a korszak visszatért.

A nagy nyugati demokráciának köszönhető, hogy Orbán és bandája szabadrablást végez az országban, míg a társadalomra a nyomor, bűnözés jellemző.


Putyin egy keménykezű vezető aki képes az országban rendet, fegyelmet tartani és viszonylag jól élnek az emberek Oroszországban.

Látszik rajta, hogy KGB-s volt.


Én örülnék annak, ha az oroszok megint felszabadítanának minket a Nyugat elnyomása alól.

A nagy demokrácia nem hozott mást nekünk csak korrupciót, szegénységet, bűnözést és egy felcsúti törpét.


Ti, hogy látjátok ezt?



2017. nov. 23. 17:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%

Én mazochista vagyok, ezért semmiképpen nem szeretném ha visszajönne a 70-es évek jóléte mert akkor nem szenvedhettem benne ennyit. De most királyoknak, hercegeknek és grófoknak dolgozhatok cselédként, míg akkoriban meg magam gyarapodhattam a munkámból. Sőt annak mégjobban örülnék ha privatizálva lenne az ország, vagyis például a Balaton is Vajna, Orbán és Mészáros trió kezébe kerülne a körülötte lévő településekkel együtt. Egyik része lenne az Orbánság, másik a Vajnaság, stb. Meg a bankjegyekről is el kéne távolítani a jelenlegi arcképeket hisz nemzetünknek ma már új büszkeségei vannak. Meg sokkal jobban tetszik a rendszerváltás utáni országban az is hogy a lakosság nagy része más tudatállapotba került, például kutyát tartanak gyerek és házastárs helyett. A zavarosban lehet jól halászni, persze a proli lyukas gatyámmal mindig én vagyok a hal de azért az egy számjegyű IQ-mmal drukkolok a kapitalizmus további térhódításáért. Hisz a diplomámmal és két nyelvvizsgámmal mindig akad majd némi közmunka egyik uraság birtokán. A magam fajta cselédnek meg az a fontos hogy az elnyomó gazdámnak jól menjen, az nem baj ha nem én vagyok már az úr.

A szocializmusban szakmunkás fizetésből felépítkeztem egy tetőteres falusi házat, plusz még jól is éltem, nyaraltam minden nyáron. De ma sokkal nagyobb kéjt okoz hogy életem csak munkából és csekkfizetésből áll a városi panelban, pedig diplomám is van és ha jól számolom akkor 3 nyelvet is tudok. Meg imádom mikor a diplomámmal még meg is aláznak a 8 osztályt végzett csaló tőkések, csak azért mert nekik volt pofájuk áfát csalni vagy romlott élelmiszert átcímkézni és abból meggazdagodni. Éljen a Párt, akarom mondani a Fityesz!

2017. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Robgros a helyzet az, hogy neked az égvilágon nincs semmi közöd ahhoz, hogy én pontosan mit dolgozom.


ezzel a tenyérbemászó stílusoddal csak magadat égeted le

2017. nov. 23. 20:24
 23/36 anonim ***** válasza:
18%
Ha EU az araboké és a genderlényeké lesz, én biztosan az oroszok felé futok!
2017. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

'Robgros a helyzet az, hogy neked az égvilágon nincs semmi közöd ahhoz, hogy én pontosan mit dolgozom.


ezzel a tenyérbemászó stílusoddal csak magadat égeted le'


Na elő a farbával, kérdező. Munkahely, beosztás, mindent ide vezess le, vagy talán nem is vagy foglalkoztatva és azért hárítod a kérdést?

És szerinted nem te vagy az, aki magát égeti?

Már a kérdésed körítése teli van hazudozással.

2017. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%

'A nagy demokrácia nem hozott mást nekünk csak korrupciót, szegénységet, bűnözést és egy felcsúti törpét.'


Nem, ez annak jele, hogy még nem tanultuk meg a demokráciát, bár egy poszt-kommunista államtól mit is várhatunk.

2017. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Robgros!


Kössz, hogy emlékeztetsz, mert így eszembe jutott a kommunista rendszernek egy másik pozitívuma: az, hogy a magadfajta provokátorokat elvitte volna a fekete autó.

2017. nov. 23. 20:55
 27/36 anonim ***** válasza:
94%

'Kössz, hogy emlékeztetsz, mert így eszembe jutott a kommunista rendszernek egy másik pozitívuma: az, hogy a magadfajta provokátorokat elvitte volna a fekete autó.'


Ahogy azokat is, akik nem akartak behódolni a rendszernek vagy egy kis függetlenségre vágytak, mert őket könyörtelenül letörte a totalitárius rendszered.

És még eme rendszer után sírdogálsz? A magad fajtát nagyon szívesen alávetném egyszer egy techdemónak, ahogy a kommunisták bántak a másikkal, megnézném, mennyire ajnároznád utána.

2017. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon melegen ajánlom figyelmedbe(már ha veszed valaha is a fáradságot, hogy belenézz):


[link]

2017. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
89%

"Putyin egy keménykezű vezető aki képes az országban rendet, fegyelmet tartani és viszonylag jól élnek az emberek "


Ezért van ennyi alkoholista,mogorva ember az országban,mert felveti őket a jólét:d

2017. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
89%

Nem a demokráciával van a baj,hanem a néppel.


A korrupt embereket is a nép szavazza meg,ergo,mindenki olyan embereket választ meg,amilyen ő maga is.

2017. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!