Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok, hogy látjátok,...

Balosok, hogy látjátok, örülnétek ha Botka László maradna az MSZP miniszterelnök jelöltje? Vagy jobb lenne ha valaki más venné át a helyét?

Figyelt kérdés

Május 27-én lesz az MSZP miniszterelnök jelölt állító kongresszusa, ott dől el, hogy marad e a Botka program, vagy sem.

Ha rajtatok múlna, mit mondanátok.



2017. máj. 18. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy.
2017. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Az lenne a legjobb ha feloszlana az egész mszp.
2017. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, tuti nem az MSZP-re fogok szavazni:D (és mielőtt félreértés történne, balos vagyok)
2017. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene támasztani Horn Gyulát. Ezek most azt hiszik, hogy Orbánban kisebbségi komplexust fog kelteni egy 2 méteres ember.
2017. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Én annak örülnék, ha az MSZP megszűnne végre. Hogy balos vagyok-e azt nem tudom, én liberálisnak mondom magamat, mert az sokkal egyértelműbb.
2017. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"Én annak örülnék, ha az MSZP megszűnne végre."


"én liberálisnak mondom magamat,"


Fajin liberális vagy akkor. A liberálisok pont azt mondják, hogy létjogosultsága minden pártnak van, tehát te rohadtul nem vagy liberális.

2017. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

"A liberálisok pont azt mondják, hogy létjogosultsága minden pártnak van"


Létjogosultsága az van, csak örülnék ha megszűnne. Létjogosultságod neked is van, de azért nem sírnék ha megszűnnél. A liberalizmus nem azt jelenti, hogy nincs véleményem, hanem hogy a véleményemet nem erőszakolom rá másokra.


"tehát te rohadtul nem vagy liberális."


Tehát te rohadtul nem érted miről beszélsz.

2017. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Botka jó jelölt. Bizonyított Szegeden, nem hiába választották újra annyiszor. A jobboldal se talál rajta semmi fogást, pedig nagyon dolgoznak. Eddig a legnagyobb "korrupciós ügye" egy Rolex karóra, amit a fizetéséből vásárolt. :D
2017. máj. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

" A liberalizmus nem azt jelenti, hogy nincs véleményem, hanem hogy a véleményemet nem erőszakolom rá másokra. "


6# te aljas mocskos hazug libsi :D Nem erőszakolod rá? A torkán nyomnád le a saját fasságodat mindenkinek aki nem azt gondolja mint te meg a fajtád, te szemét.

2017. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bár .nem igazán vagyok balos, most már kíváncsi lennék, mire jutnak Botkával. Amúgy meg, kire cseréljék le?
2017. máj. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!