Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miből gondolják a "bevándorlób...

Miből gondolják a "bevándorlóbarátok", hogy Magyarországon a kormány kommunikációjának hatására lett ekkora migránsellenesség?

Figyelt kérdés

Maximum a szkeptikusoknál hatott eddig, de belőlük nem volt sok.

A közel-keleti,afrikai migráció mindig egy olyan dolog volt, amit vagy ellenzünk vagy támogatunk.

Nem egyenlő azzal,hogyha mondjuk egy horvát ideköltözik vagy egy magyar Ausztriába.



Én például meggyőződésből,elveim miatt ellenzem, nem azért, mert az aktuális magyar kormány szerint így helyes.

Sokakkal ellentétben én laktam Franciaországban, Belgiumban is.

A színes bevándorlás többet ártott ezeknek az országoknak, mint használt, olyanokat is láttam, ami egészen ledöbbentett.Komplett utcák voltak teljesen elarabosodva, a boltok feliratai, stílusa is arabosra lett maszkírozva,csak arab pipabárok voltak, mint szórakozóhely.Az utcán pedig többnyire törölközőfejű nők voltak, koboldfejű férfiak.Normális embert nem nagyon láttam.


Ez a színes migráció csak árt, rendes munkájuk nincs vagy egyáltalán nincs munkájuk.

A kinti kollégáim közül egyik sem volt arab vagy afro, mind echte európai, voltak portugálok meg egy orosz is.


A helyzet inkább az,hogy Magyarországon sem volt politikailag korrekt a bevándorlást negatív fényben beállítani, egyfajta radikalizmusnak tartották.Ma már ez egyáltalán nem így van, sőt az a radikális,a szélsőséges, aki nem ellenzi a közel-keleti,afrikai migrációt.

És ez fáj a sok bevándorlóbarátnak.De, fájjon is, megérdemlik.


2017. nov. 26. 09:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%

"Miből gondolják a "bevándorlóbarátok", hogy Magyarországon a kormány kommunikációjának hatására lett ekkora migránsellenesség?"


Miből gondolják a "kormánybarátok", hogy Magyarországon mindenki migránsbarát aki nem ért egyet a kormány kommunikációjával?


"A közel-keleti,afrikai migráció mindig egy olyan dolog volt, amit vagy ellenzünk vagy támogatunk."


Normális emberek képesek értelmesen gondolkodni és végletekig igen vagy végletekig nem alapon.


"Sokakkal ellentétben én laktam Franciaországban, Belgiumban is."


Ja igen, ezt mindig hozzá kell kamuzni a migránsos kérdésekhez :)


"az a radikális,a szélsőséges, aki nem ellenzi a közel-keleti,afrikai migrációt. És ez fáj a sok bevándorlóbarátnak.De, fájjon is, megérdemlik."


Valahogy ezt a gondolatmenetet már képtelen vagyok követni...

2017. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
A többi eu-s országban nincs ilyen... Pefig ott is van kvóta.
2017. nov. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
egyetertek veled kerdezo..ha ma holnap hirtelen 100k kanadai akarna idejonni,senkinek nem lenne vele baja,miert? mivel europaiak.ennyire baromira egyszeru.viszont ez a "multi racial society" sose mukodott...nezz ra Kinara,Koreara,Japanra..egyszeruen fantasztikus,nemcsak faji,hanem etnikai homegenitas lathato..es nezd milyen bekesseg honol.
2017. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező elve alapján két ember van. a migránsbarát, meg a migránsellenes. hát én speciel egyikbe se tartozom, akkor mi van? én pont lexarom őket, addig, amíg engem békénhagynak, és nincs belőlük hátrányom és károm. jelenleg pedig nincs. és ez igaz a tisztelt magyarra, horvátra, koreaira, cigányra, zsidóra, buuzira, kopaszra, barna hajúra, kék nadrágosra, vagy akár az analgabétákra.
2017. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Èn nem Magyarországon èlek,nem latom a propagandát,ès igy is ellenzem,hogy itt vannak,mert latom (èlőben),hogy miket csinalnak. Akik támogatják,hogy afrika legjava itt rohangaljon ossze-vissza, az legyen tisztaban azzal,hogy minnel tobb az afrikai annal inkabb lesz europabol afrika...
2017. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
más országokban se támgatják nagyon az euban lásd pl Németország , anglisa
2017. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak gondoljuk, hanem ezt lehet tapasztalni is. Volt egy panziós aki befogadott volna egy hétre egy családot, akik még csak nem is migránsok, hanem oltalmazotti menekült státuszban vannak Magyarországon. Erre megfenyegették és kiszúrták a kocsiján a gumikat. Aztán több olyan eset is volt, hogy például valaki rendőrt hívott egy épp nálunk tartózkodó színesbőrű emberre. Ezek nem normális dolgok.
2017. nov. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy mi van Franciaországban vagy Belgiumban, nem a mi dolgunk. Szerintem sem jó dolog a közel-keleti, afrikai migráció, de ha nekik ez kell, akkor ahhoz nekünk semmi közünk.


Magyarországra meg szerencsére egyetlen színesbőrű migráns sem akar jönni, innentől kezdve a kormány egyszerűen egy uszító, hecckampányáról van szó, ami sokkal egyszerűbb és kifizetődőbb nekik, mintha valódi, érdemi kormányzással foglalkoznának (pl. egészségügy, oktatás rendbetétele).

2017. nov. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Kedves 7. válaszoló,


az a véleményem,hogy a problémákat jobb megelőzni, hogyha egy embernek kiszúrják a gumiját, de 1000 másik nagyobb biztonságban érzi magát, akkor az a gumi csak járulékos veszteség, csak egy észhez térítő pofon.


A migráció miatt teljesen jogosan érzik sokan,hogy csökken a biztonságérzetük.Jó pár terrortámadáson, tömegbehajtáson túl van már Európa az elkövetőkben az volt a közös,hogy mind közel-keleti vagy észak-afrikai muzulmán bevándorlók voltak.

Az iszlám teljesen kiszámíthatatlan, labilis vallás, ahogy a hívei is.Ami pedig ilyen, azt jobb távol tartani és távol maradni tőle.



Ha mondjuk újra valamiféle dél-szláv háború lenne,akkor bizony a horvátok, szlovén menekülteket segíteném.De, közel-keletiekhez meg afrikaiakhoz nem adom a nevemet és a pénzemet, soha.

2017. nov. 26. 10:13
 10/25 anonim ***** válasza:
23%

"A többi eu-s országban nincs ilyen... Pefig ott is van kvóta."



Azok eléggé tróger országok.

2017. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!