Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én csalódtam a Fideszben?

Csak én csalódtam a Fideszben?

Figyelt kérdés

2010-ben én örültem a legjobban a kormányváltásnak. De még 2014-ben sem volt meg ez bennem ennyire mint most. Emlékszem úgy éreztem hogy valami pozitív folyamat kezdődik el, hogy lesz jövő. Most hogy visszagondolok ez teljes mértékben átment valami leírhatatlan szürreáléisba, mintha dimenzót váltottunk volna.


Más is van így ezzel?



2017. nov. 26. 07:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Csak azok csalódtak akik álomvilágban éltek és csodát vártak egy kormányváltástól.Ez önmagában nem elég,sok-sok munka kell az emberektől,csak ők tudják jobbá gazdagabbá tenni az országot,nem a kormány.
2017. nov. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%

Én nem örültem anno a kormányváltásnak, de azt nem gondoltam volna, hogy ilyen rosszul fognak kormányozni.

Eddig azt hittem, h nincs nagy különbség pártok között, de sajnos a Fidesz bebizonyította, hogy náluk mindig van lejjebb és egyre lejjebb viszik az országot. Ezen pedig már csak a kormányváltás tudhat segíteni. :/

2017. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem lesz már itt kormányváltás. Ha a választások előtt egy százalékot mérnek a fidesznek, akkor is úgy fogják csűrni-csavarni a törvényeket, hogy ők nyerjenek. Túl sok (és egyre több) a vesztenivalójuk.
2017. nov. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Akik kormányváltást akarnak azok kit szeretnének?Nincs egyetlen egy normális ellenzéki párt sem.Se program se elképzelés,csak Orbán takarodj...Ezekre akartok váltani?Aztán két hónap múlva visszasírnátok Orbánékat.Nincs másik kormányzóképes párt,csak a Fidesz.
2017. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

5#

Hát ezek szerint nem olvasol eleget. Menj fel pl az Lmp honlapjára. És hooppp ott a program! Nem is értelek, h hogyan jelenthetsz ki ilyet utána olvasás nélkül.

Jah és kb az Mszp-t leszámítva minden pártnak ott a programja a saját weboldalukon.

Egy jó tanács:

Ne nyilatkozz úgy, h nem néztél utána!

2017. nov. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

"Nincs másik kormányzóképes párt,csak a Fidesz."


Nincs igazad, de a másik irányból nincs. Az ellenzéki oldalon nevek vannak akikkel az emberek szimpatizálnak de párt nincs ez így rendben van.


De kormányzóképesnek nevezni a Fideszt erős túlzás. Ha van/volt valami cél/irány/elképzelés az elmúlt 7 évben és az nem a nemzeti szalaggal átkötött, többszörösen átadott, EUs támogatásos korrupció akkor kérlek fejtsd ki mert párunknak nem jött át.

2017. nov. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%

Komolyan vehető programokra gondoltam.Nálam a bérunió,alapjövedelem,a fizessenek a gazdagok,megduplázzuk a béreket az állami alkalmazottaknak,leállítjuk a paksi beruházást és akkor majd újra gyertyával világítunk stb.programok nem játszanak.

A Fidesznek vagy egy világos jövőképe,családtámogatási rendszere.Pl.azzal mit kezdene az ellenzék?Elvenné és odaadná a naplopóknak?

2017. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%
Ezzel én is így vagyok. Van egy jól látható irány . Családtámogatás lakhatás támogatása. Béremelések az állami szférában. Ez megy évek óta. Másik oldalon meg van a nem kell Paks 2 meg a legyen ingyen pénz. Fizessenek a gazdagok. És hasonló lózungok. Ki kivel fogjon ne fogjon össze ez megy 2010 óta. 7 éve nem egyezik az ellenzék. Szánalom kategória az egész. És még értetlenkednek itt az emberek miért lesz kétharmad.
2017. nov. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%

A fidesz, nagyon jól csinálja. Amit csak lehet, azt lenyúl. Fehérgalléros módra, törvényekkel alátámasztva.

Másik, a lakosságot szét tagolta. Vannak csoportok, rétegek, akik mehetnek a levesbe. A tőlük átcsoportosított pénzt viszont adja pár olyan rétegnek, akik mint szavazóbázis, őt fogják támogatni a hatalmon maradás érdekében. Az országgal mi is lesz? Az, úgy senkit nem érdekel.

2017. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Biztos mások is, de kevesen lehetnek, látod a közvéleménykutatásokat. Az embereknek elég a sorosozás, 3 éve elég volt egy kis rezsicsökkentés a 2/3-hoz, nekik mindegy, ha már nincs pénzük ételre, fűteni, csak valamivel bepalizzák őket.
2017. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!