Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy igaz hívő hogyan szavazhat...

Egy igaz hívő hogyan szavazhat a Fideszre? Hogy nem kerül lelkiismereti válságba ettől?

Figyelt kérdés

Erre nincs feloldozás azért, mert a másik oldal is ezt csinálta!


10 parancsolatből a Ne lopj parancsát:

A magyar emberek pénzét a haverok: Mészáros, Garancsi, Tiborcz, Vajna, Habony zsebébe teszik.


Ferenc pápa tanításával ellentétesen viselkednek felebarátaikkal: ellenzék, civil szervezetek, gazdasági menekültek.

Európai keresztény kultúrát és identitást semmibe véve kétes tisztességű és értékrendű keleti diktatúrák, autokráciák örökös elnökeivel bratyiznak haverkodnak.

Putyin, Erdogan, Kínai Kommunista Párt vezetők, Fehéroroszország stb...


Gyomrom kifordul amikor ezeket látom.



2017. nov. 28. 09:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Ha valaki még felnőtt korában is hisz a mesékben, akkor nem meglepő, ha egyéb kérdésekben is ésszerűtlen döntéseket hoz.
2017. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%

Most nem azért de ezen logika mentén hacsak jövőre nem indul Jézus is a választásokon akkor a keresztények senkire se szavazhatnak, mert ő volt az első és az utolsó bűntelen ember.


Azért szavaznak rájuk, mert ők támogatják az egyházakat, a vallásos nevelést és azt a családmodellt ami egy átlag keresztény számára vonzó kéne legyen. (amúgy valószínűleg nem csak ezért, mert attól hogy valaki kereszténynek vallja magát még nem biztos, hogy tényleg ez alapján dönt mindenben)


Ne élj már ilyen álomvilágban ahol ami nyugat az mind jó ami meg kelet az mind rossz. Nyersanyagokat, tudást, termékeket importálunk keletről és tetszik nem tetszik de itt vannak a szomszédban és közös érdekünk, hogy jóba legyünk velük, mert se katonailag se gazdaságilag nem vagyunk nekik ellenfelek.

2017. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
és kifordultgyomrú kérdező, te kire szavazol?
2017. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Meg kell húzni egy vonalat! Egy nagyon éles és elválasztó vonalat amitől kezdve nem lehet egy pártot támogatni az erkölcsi érzékünkre hallgatva. Nálam ez megtörtént.


A reál politika egy szép és jó dolog, de másik az amikor a Nyugattól való elidegenedést Keleti haverkodással, pózolással kompenzálja "Orbán-vezető".

Olyan sötét háttéralkuk lehetnek a Ruszatom mögött amihez én nem kívánok a szavazatommal asszisztálni.


Én nem mondom hogy az Unióban minden oké, de hibáival együtt is eszemben és szívemben is tudom hogy hol a helyem a világban. Az olcsó népszerűség és a politikai alkuk nem homályosítják el látásomat.


Hogy kire szavazok majd?

Megvan az olyan párt szerencsére a palettán amely még nem kompromittálta magát egy kormányban sem és vissza akarja állítani a demokráciát Magyarországon.

Mert enélkül lehet akármilyen kormányváltás pillanatok alatt megbukik az új kormány sajnos, mivel az őt körülölelő most létező autokrata rendszer kilökné magából az egy szem demokratikus kormányt.

2017. nov. 28. 10:48
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

"Megvan az olyan párt szerencsére "

naaa, mégis ez anonim oldal, beavatsz a titkodba??

2017. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Az ember ne vegye se szívére, se lelkére az ilyen dolgokat, amelyek egészségkárosítók. Mindenki a saját lelkiismeretével számoljon el. Ha alaposan megnézed a dolgokat, végül ezek a lelkiismereti válságok vezetnek oda, hogy magas pozicióban rákbetegségben meghal a médiatanács elnöke, másnak az egyetlen fia vallási irányba fordul.
2017. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%

2es, azért tudod ugye, hogy írtál orbitális baromságokat is?

Sajnos nem támogatja a vallásos nevelést, hanem erőlteti, méghozzá egy vallás javára. Azt meg nem győzöm hangsúlyozni, hogy ez csak egy szép álca, ami a nép szimpátiáját hivatott kiharcolni, sajnos sikerrel, mert sok a hülye. De ezt nem kell ragozni. Mindeközben olyan országokat állít példának, ahol nem hogy a demokrácia csírája sincs meg (maximum szintén a névben, mint a fidesz esetében is), de napi rendszerességgel tiporják sárba az alapvető emberi jogokat. Gondolok itt a vezér által sokat emlegetett Oroszországra, kínára és Törökországra. Az azeri baltás gyilkos ügyének diplomáciai céllal történő elsimítását már ne is említsük.

Az viszont tény, hogy agymosásban, és manipulálásban nagy mester a vezér. Nincs száz éve, hogy a németeknél több millióan ugyanígy hajbókoltak egy nemzeti eszméket hírdető, kereszténység mögé bújó kisebbségi komplexussal küzdő baromnak, és mindenki tudja mi lett a vége. De amire rájöttek, már késő volt. Szerencsére itt (még) nincs meg az a háttér a törpe mögött, hogy katasztrófát idézhetne elő, de valahogy nagyon nem kéne megvárni.

2017. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bárki is vallás alapján szavaz,attól még hogy valaki megvan keresztelve még nem lesz belőle hívő
2017. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én hátrébb lépnék kérdező. Egy igaz hívő hogy lehet pap? Jónéhányuktól megkérdezheted. A többi csak követi őket.
2017. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én mondjuk hívő vagyok és speciel nem szavaztam a Fideszre. Viszont azon az állásponton vagyok, hogy elmegyek szavazni és szavazok a sok rossz közül a kisebbik rosszra. Alapvetően nem vagyok híve a parlamentáris köztársaság formájának, de ez attól nem fog megváltozni, hogy nem szavazok.

Egyébként vallóban gyomorforgató, mikor adják, hogy így a keresztény értékek, úgy a keresztény értékek, aztán ők meg nem keresztény politikát űznek.

2017. nov. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!