Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy Feró, Pataky és Ákos...

Nagy Feró, Pataky és Ákos miért maradtak a Fidesszel?

Figyelt kérdés

Anno mind felléptek a Fidesz Rendszerzáró házibuliján.

https://www.youtube.com/watch?v=R6VK_VVsBFI

De akkor még liberális pártként működött a Fidesz, most meg már keresztény-konzervatívnak állítja be magát.

Ákos azóta szentfazék lett, de csak a fidesz miatt?

Miért nem ábrándultak ki a köpönyegforgatókból?



2017. nov. 29. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert ha egy előadó fellép egy rendezvényen, akkor annak nyilván politikai oka van, nem pedig az, hogy a közönségnek előadja a műveit. Fuck logic...
2017. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha honnan a francból tudjuk? Miért nem kérdezed meg tőlük?
2017. nov. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Nagy Feró mindig mindenfelé hajlik, egyszer Fidesz aztán egyszer Jobbik.


Kovács Ákos vérFideszes, Kossuth díjat is ezért kapott olyan fiatalon.


Pataky Attila szintén vérFideszes, személyes jó barátja Viktor. Viktorné meg esküvőjén is ott volt legutoljára.

2017. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Miért, Orbán és a többi nem voltak ott a Fidesz rendszerzáró buliján?
2017. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, de ez az ő dolguk, hadd tartozzanak oda, ahova akarnak.


A döntéshozókat teljes joggal lehet fikázni, ha valamit nem jól csinálnak vagy mondanak, de egy zenész véleménye a véleménye marad, nem emelkedik törvényerőre, nincs következménye.

2017. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

"Miért nem ábrándultak ki a köpönyegforgatókból?"


A köpönyegforgatóknak kellene kiábrándulnia a köpönyegforgatókból?

Hát ez aranyos. :)

2017. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Nagy Feró nem nagyon politizál , a családjára és a munkájára koncentrál , ő már bizonyos távolságra van a Fidesztől. Szerintem picit csalódott a pártban , igyekszik kizárni az életéből a mérgező-zavaró dolgokat,a lehető legkevesebb megalkuvással , úgyhogy politika off....

Maradt nagyjából az a laza , nem nagyképű rocker , aki volt....


Ákos a Fidesz nélkül is meg tud élni a tehetségéből

( meg tud tölteni egyedül egy sportcsarnokot ) , szerintem ő komolyan hisz a Fidesz elveiben ( nem elvakultan ) , de a háta közepére sem kívánja a politikai huzavonát.


Pataky Attila elvakult hívőnek mondható ( a Fideszt szereti , az MSZP-t gyűlöli ) ,sajnos időnként elég furcsán viselkedik.

Mostanában főleg azzal van elfoglalva, hogy a zenekart továbbörökítse a fiára ....


Ja , és az emberek azért maradnak a Fidesznél , mert nincsen jobb , plusz kockázatos nekik nyíltan hátat fordítani , mert jól megszivatnak ( kirúgnak,vizsgál a NAV,nem vesznek fel,nem kapsz terembérletet, pénzt vonnak meg tőled , nem nyersz közbeszerzésen,pályázaton stb....)

2017. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

Inkább azt lenne érdekes megnézni, hogy kik NEM maradtak velük, és főleg a hátterét, nem?


Ajánlom József Attila istenes verseit, ha valaki kifogásolja mások istenességét.

2017. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Feró nem véletlenül szerepelt szerintem az MSZP-s Retek Klubon. Pataky Attilának fekszenek az összesküvéselméletek, amiket a tolvajok gyártanak. Ákos meg egy nyalógép, máskülönben hogy kapott volna Kossuth-díjat? Ráadásul ha jól emlékszem, akkor a szövegeit határozottan kiemelték, pedig borzalmasan szánalmasak. A tehetségét hagyjuk, mert van neki, de az önmagában kevés egy stadion megtöltéséhez. A Hooligansre ugyanez vonatkozik, ők is a Vajna TV-n égetik magukat, hogy köztudatban maradjanak, pedig ugyanolyan tehetségesek és még szöveget is tudnak írni.
2017. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Csak egy kérdésre szeretnék válaszolni, mert alapvetően már kaptál értékelhető válaszokat.


"Ákos azóta szentfazék lett, de csak a fidesz miatt?"


Nem tudom, Ákosban milyen lelki folyamatok zajlanak le, nem is tisztem efölött ítélkezni. Annyi csupán, hogy egy ember élete folyamán áteshet változásokon, különösen egy olyan korú ember, mint ő. Én magamon is tapasztalok egyfajta folyamatot: átértékelek dolgokat, és ez a legtermészetesebb! Szerintem akkor tűnnék igazán nevetségesnek, ha így 40 felé még mindig bulis csajszi lennék és eroltetnem a gimisek életét a forever young eletfelfogas kiforgatott értelmezésével.


Hogy Ákos miért csinálja, azt nem tudom. De a változás természetes a korral.

2017. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!