Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki lehet az első olyan párt,...

Ki lehet az első olyan párt, aki a kryptovalutákkal is foglalkozik?

Figyelt kérdés
Ma Mo-n körülbelü 5-10000 ember van, aki minimum hobbi szinten befektetés céljából ezzel foglalkozik. Ez a szám napról napra nő. Mikor jöhet el az az idő, hogy erről szó essen a parlamentben?

2017. nov. 29. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te túl naiv vagy kérdező. Nem, nem nagyon olvastam cikkeket róla, saját magam győzödtem meg és léptem fel a DarkWebre, hisz a BitCoin annak a hivatalos fizetőeszköze.

Te azt hiszed azért olyan népszerű, mivel milyen sok pénzt tud hozni, milyen könnyű használni, nem függ az országtól, stb. Valóság az amit írtam: mivel lekövethetlen az alvilág elég szépen rátette a kezét, mivel könnyű a pénzügyleteiket lebonyolítani bármi nyom nélkül. Ahogy írtam nem hiába van, hogy a bérgyilkosokat is ezzel fizetik meg. Le is bukik a bérgyilkos nem tudják kinyomozni ki bérelte fel. Emiatt ilyen népszerű és értékes csak, mivel az alvilág pillanatok alatt egy csomó pénzt fektetett bele. Az meg hidd el nem éppen jó, hogyha az alvilág irányít egy pénznemet, lásd Mexikó, ahol nem tudnak megszabadulni a Kartelektől, mert akkor bebukna a peso. Pont az ilyen miatt kockázatos is a BitCoin. Arról meg nem is beszélve, hogy a kínai vezetésnek is csípi a csőrét a kriptopénz, Kína meg olyan gazdasági hatalom, hogyha akarja akkor tényleg megbuktatja az egészet.

2017. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled.
2017. nov. 30. 15:04
 13/16 A kérdező kommentje:

[link]


Csak egy link, egy kis tájékoztató. Nem mondom, h a portfolio annyira ért hiteles, de ismert.

Erre mondtam én, h itt lenne egy lehetőség, h Mo gazdaságilag előrelépjen. Más országban már vannak projektek. Itt pedig sokan még nem is hallottak a dologról.

2017. nov. 30. 18:18
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

"hagyományos pénzrendszer alkonya" :)))


Szép kis álomcikk. A valóságban meg soha nem fog komoly szerepet kapni, mert egy ellenőrizhetetlen pénzmozgás nemzetbiztonsági kockázatot jelent az államoknak, akik minden eszközzel fel fognak lépni ellene, amint átlép egy szintet. Már ha nem durran ki addig ez a lufi.

2017. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
2017. dec. 4. 12:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Az valóban nem lenne rossz, ha napirendre kerülne a téma, de nem azért, hogy minél több helyen fogadják el, vagy ilyesmi, hanem azért, hogy a pénzügyi szabályozási kerete szakszerűen meg legyen határozva. Ez azonban nem pártpolitikai kérdés, hanem szakpolitika. Sajna a magyar politikai kultúra olyan, és ebben a jelenleg kormányon lévő Fidesz az éllovas, hogy ha az ellenzék bedob valami innovatív témát, vagy akármit, azt vagy napirendre se veszik, vagy lesöprik az asztalról. Így ez a felelősség a Fideszre hárul, már csak azért is, mert ők vannak kormányon.
2017. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!