Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Havas miért akarja most...

Havas miért akarja most politikai támadásnak beállítani a személye körüli szexuális zaklatási botrányt?

Figyelt kérdés

Havas Henrikről állította azt Baukó Éva, hogy szexuálisan zaklatta. Az egy kérdés, hogy ez igaz-e vagy nem.

De Havas miért viselkedik olyan gyerekesen, hogy azt nyilatkozza, hogy "sz.rok bele", meg hogy ez egy politikai támadás ellene?

A könyvbemutatójára sem mert személyesen elmenni, nehogy kínos kérdéseket tegyenek fel.


Ha rólam ilyen derülne ki, én kiállnék és azt mondanám, hogy ez nem igaz vád, perelni fogok, hogy kiderüljön az igazam.

Havas, mint életet tapasztalt ember miért viselkedik ilyen gyerekesen? Miért akarja a teljes felelősséget hárítani?



2017. dec. 6. 18:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Baukó egy alkoholista, drogos prosti. A mostani zaklatási cunami közben azt nyilatkozta, hogy őt soha nem molesztálták. Havas most írt könyvet Vona Gáborról, most volt a könyvbemutató, a FIDESZ ilyenkor megvesz minden patkányt, hogy rontsa a politikai ellenfelei renoméját. Baukó egy könnyűvérű degenerált, de nem rossz hús. Havas meg férfi, nem lenne abban semmi meglepő, ha ajánlatot tett volna neki. De azért Baukó egy másodrangú prosti kinézetre, huszadrangú agyra és jellemre. Havas a pénzével, ismertségével és kapcsolatrendszerével sokkal jobb nőket kaphat meg. Ha akart is valamit, nem hiszem, hogy egy-két dugásnál többet. Baukó nem is ér többet. Bár megdugni is csak laboratóriumi vizsgálat után merném. :)
2017. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
1# Sok volt szerintem a zsarumagazinból...
2017. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"Baukó egy alkoholista, drogos prosti." - Miért, a Havas nem ugyanilyen egocentrikus, nárcisztikus ember? Ez nem kifogás erre az egészre.


"a FIDESZ ilyenkor megvesz minden patkányt" - Még mindig nem értem, hogy a politikának mi köze egy közéleti ügyhöz. Kérlek, magyarázd el...

2017. dec. 6. 19:17
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Elméletileg, akár politikai támadás is lehetne, legalábbis, a műsoraiban azért ad rá "okot". Ettől még akár igaz is lehet a vád, bár a vádló személye, erős kételyeket ébreszt bennem...
2017. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként meg, ilyen esetekben, szart sem ér a pereskedés...
2017. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Havas egy értelmiségitől elvárt szinthez képest nagyon műveletlen. Néha belenéztem kapcsolgatás közben az ATV-n futó műsorába, a legnyilvánvalóbb dolgot is úgy tálalja, mintha valami egetrengető felfedezés lenne, klasszikus műveltség terén se áll jobban. Azt se felejtem el, hogy jó pár éve volt a TV-ben egy több órás intelligencia tesztes műsor, ahol Michelle Wild érte el a legjobb eredményt, Havas pedig a legrosszabbat. A viselkedésével a műveltség és az intelligencia hiányát akarja eltakarni. Viszont kitűnően menedzseli magát, ez a sikerességének a titka. Azt se fejtsük el, hogy csekély műveltségével is előzi a társadalom 90%-át. Ez Bróker Marcsi, Zámbó Jimmy, Győzike, Majka srb. népe, Európa egyik legcivilizálatlanabb és legműveletlenebb nemzete, itt elég Havas szintje is.

A témához visszatérve. Baukó ezt a sztorit már felhozta 2011-ben Dopeman-nél, nem lett következménye. Az utóbbi 1-2 hónapban a sorozatos zaklatási botrányok idején Baukó "celeb" is adott interjút, hogy őt soha nem zaklatta senki. Most pedig hirtelen megvilágosodott, hogy őt zaklatta Havas Henrik. A véleményem erről fentebb leírtsm.

Ne felejtsük el, választási kampány van. Havas Henriknek ma lett volna Vonával, a legnagyobb ellenzéki párt, a JOBBIK miniszterelnök-jelöltjével közös könyvbemutatója. Ami azért fontos a JOBBIK-nak, mert Havas jól bejáratott személyiség a baloldalon és a centristákná. A középre húzó, a baloldali szavazókat is megnyerni akaró JOBBIK-nak sokat jelentett volna ez a "legitimizáció", hiszen éveken keresztül fasisztázták a baloldali médiában. A FIDESZ természetesen ellenérdekelt a JOBBIK térnyerésében, a baloldali-centrista legitimizációjában, ezért ez a cirkusz. Hülye az, aki azt hiszi, Baukó éppen most világosodott meg. :)

2017. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Azért ez a legnagyobb hülyeség ami divattá vált x/y 10-20 éve zaklatott engem...


Ha valóban úgy lett volna miért csak most szól? a másik Baukó Évát ki veszi komolyan? Egy drogos alkesz p...

2017. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Azt még hozzáfűzném hogy azért politikai támadás mert az elmúlt hetekben ígerte meg Vonának hogy könyvet ír róla(vagy a pártjáról nem emlékszem), ez véletlen egybeesés lenne? kétlem
2017. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az, hogy Bayer Zsolt az Echo tévén, azt hiszem hétfőn, úgy elkezdte sajnáltatni a VV Évát, mintha ő lenne szűzmária reinkarnációja, megerősíti azt a teóriát, hogy ez fideszes machináció, mert Havas megírta a könyvét Vonáról. Lovas meg Bencsik a műsorban is csak pislogott, hogy most tényleg egy valóságsós luvnyát ajnároz a Bayer, aki máskor a legvehemensebben ócsárolja a hasonló műsorokat és szereplőit? Nem tudom, valamiért nagyon félnek Vonától meg a Jobbiktól, hetek óta másról sem szól a kormánysajtó, hogy összeomlófélben a párt, puccs közeledik, meg anyámkínja.
2017. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Ja annyit azért még hozzátennék, hogy én Havasról bőven el tudom képzelni, hogy nem egy gentlemanként bánik fiatal női alkalmazottaival, tehát a VV Éva mondataiban valószínűleg van valami igazság, de az időzítés akkor is fura.
2017. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!