Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végülis mekkora a Fidesz...

Végülis mekkora a Fidesz médiaelőnye? Vannak statisztikák, amelyek a média eloszlását mutatják?

Figyelt kérdés
Kritizálják a Fideszt a médiatúlsúly miatt... Számokat kellene már látni....

2017. dec. 6. 22:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól látszik itt is, hogy a "liberálisok" tényeket és észérveket sorolnak, míg a "jobberek" sértegetnek ("liberálisoktól ne várj mást") valamint gyerekes gondolatokat fogalmaznak meg ("bárki is megvehette volna a médiát").


Mondjuk logikus is, az értelmiség nyitott, racionális, ay egyszerű emberek meg fogékonyak minden propagandára.

2017. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 hájaaa ***** válasza:
tessék: [link]
2017. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Fidesz szavazó vagyok. Csak a saját nézőpontomból tudok válaszolni. A második válaszoló felsorolt rengeteg valamit amik nagyon soknak tűnnek. Én személy szerint eddig a nagy részéről nem hallottam. A nemzetisporton gondolom nem megy a propaganda a foci BL cikkek alatt. Amúgy se olvasom csak ritkán, mert egy fos. Felsorolt ilyeneket mint bama.hu, baon.hu, beol.hu, heol.hu, kemma.hu, sonline.hu, szoljon.hu, ezek Fideszesek lehetnek de ki nézi ezeket? Én mint Fideszes, biztos nem. Micsoda kemény érvek mindmegette.hu és társai. Bevallom én többet hallom a kormány szidását mint a támogatását a médiában. Az RTL ha jól tudom a piacvezető (nem vagyok otthon médiában) és több emberhez jut el mint amiket Mészáros alatt írt a kettes. A híradója pedig tele van Fidesz korrupcióval. És nem csak az övéké. A neten is rengeteget lehet olvasni Mészáros Lőrinc korrupcióról stb. Mondom én többet látom a Fidesz szidását Fideszesként, mint a propagandáját.


" Csak a skizofrén és amnéziás csőcselék szavaz rájuk, na meg azok a hazaárulók, akiket megvett egy kis konccal."


Ülj le fiam egyes. Egyik sem igaz rám ezek közül. Nem vagyok skizofrén se amnéziás akit meg konccal meg lehet venni főleg nem. Amit írtál nem igaz. Nem te döntöd el, hogy milyen ember aki a Fideszre szavaz. Én sem szidom/nézem le a másik oldal szavazóit. Mellesleg szeretitek szegénynek beállítani a Fidesz szavazóit. Én mint Fideszes nagyon is jó módban élek erről ennyit. Persze az ellenzék nem jut előre, tehát a másik oldalt szidja saját maga helyett. Nembaj, majd 2018 ban sírnak és ugyanott tartanak majd mint 2014 ben.

2017. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13

Nyilván felsoroltam a kevésbé fontos szereplőket is. De azért így is elég szép kis médiabirodalom, és az RTL Klub nem ellensúlyozza a Tv2-t + az egész közmédiát.


Ui: Ha számodra világos hogy a Fidesz korrupt, akkor miért szavazol rá? Nem lenne jó végre a szegfű után a vérnarancsot is kidobni?

2017. dec. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nagyobb, elsősorban vidéken, hiszen az országosan fogható tévék, rádiók közül, az RTL-Klub az egyetlen, amelyik nincs a kezükben.
2017. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
ma 12:11 "Ha számodra világos hogy a Fidesz korrupt, akkor miért szavazol rá?" Tudom ez mások számára nem magától értetődő. A saját magam és a családom anyagi jövőjét tekintve a Fidesz a legjobb nekünk. Jobban élünk miattuk és később még inkább így lesz de ebbe nem mennék bele, mert akkor még unszimpatikusabb lennék a GYK-n. Nem vagyunk kormányközeli korrupt emberek. Aki a korrupció tudata ellenére is a Fideszre szavaz, nyilvánvalóan más okok miatt szavaz rájuk ami ellensúlyozza a rosszakat. Sok szavazójuk tisztában van a rossz dolgaikkal ne hidd, hogy csak migránsoktól félő öregasszonyok pártja. Egyébként tippem sincs, hogy mennyit ellensúlyoznak a legnagyobb ellenzéki médiák. Én csak azt írtam, hogy amiket én látok azok között több a kormányszidás mint a propaganda. Ami durva, hiszen én Fideszes vagyok és elvileg övéké a média nagyja de ezt én nem vettem észre.
2017. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Fel lett itt sorolva a sportújságtól a babamagaznig minden.

az azért remélem meg van mindenkinek, hogy a rendszerváltás után az összes megyei lap az MSZP tulajdonát képezte, minthogy ők voltak az MSZMP utódpártja.

aztán a sok hírlapból napilapból nem maradt semmi. mindet eladogatták. miért nem üzemeltették inkább tovább őket!? megy a sírás a média fideszes túlsúlyáról. miért nem vettetek népszabadságot? miért nem alapítotok új napilapot, internetes portált?az MSZP így tett a pártvagyonnal, ingatlanokkal is. lassan már csak egy lakótelepi garázs lesz az MSZP székház. Mindent elloptak, eladtak.

Mikor hatalmon voltak ugyanígy tettek a gyárakkal, állami vagyonnal.

akkor miért is kéne rájuk szavazni???

2017. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17: Van más ellenzéki párt az MSZP-n kívül is, te egybites narancsködös.
2017. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tényleg? És van valami jelentősége a többi gittegyletnek? Ha összeadom őket akkor sincsenek összesen 10százalékon.

Ja anyádat sértegesd te barom!

2017. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!