Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a legerősebb ellenzéki...

Ha a legerősebb ellenzéki pártot mondva csinált indokkal betiltják, az már hivatalosan is diktatúra?

Figyelt kérdés

Szerintem nem is kell magyarázzam, hogy teljesen illegitim módon történt a Jobbik megbírságolása, de ha valaki nem hinné el hogy illegitim, akkor: https://www.youtube.com/watch?v=YglB5L7978o


Szerintem ez a lépés pártok felett áll, függetlenül attól hogy ki és mi a Jobbik, a helyükbe BÁRKI lehetne. Ha a TE IDEÁLIS pártod lenne a Jobbik helyében, most azt tiltották volna be.


Szerintetek ez a kérdés már pártok felett áll? Vagy hátat fordítotok annak az 1 millió embernek, aki Jobbikos volt, és nem törődtök az ellehetetlenítéssel, az illegális ellehetetlenítéssel, mert ez a Jobbik?



2017. dec. 7. 17:49
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

# 10/10 Időpont ma 19:53


Csak az a probléma hogy a Jobbiknak elviszi a malmát a számvevő szék, vagy ahogy Volner szavaiból lehetett kivenni: Lehet ha nem fognak tudni indulni a választásokon.

2017. dec. 7. 19:55
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

"Az Állami Számvevőszék pedig valamiért a Fidesz 2010-es és 2014-es hasonló plakátfinanszírozása miatt nem büntetett."


A törvényt 2014ben szigorították(megjegyzem a Jobbik ezt a törvényt szintúgy megszavazta) másszóval illő lett volna tudniuk mi legális és mi nem. Megjegyzem az MSZP is kapott büntetést de az csak pár millió forint volt, ők ezt ki is fizették.

2017. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

[link]


Cikk alapján a Fidesz jogilag jóval nagyobb büntetést érdemelne függetlenül attól hogy ez 2014-es törvény.


De nem csak ez nem kerek a történetben.

2017. dec. 7. 23:10
 14/21 anonim ***** válasza:
44%
A Fidesz fogja megnyerni a választást - a Jobbiknak!!!
2017. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
4%
Bár lenne diktatúra hogy egy ilyen kérdésért elvinnének, majd akkor megtudnád miaz
2017. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

# 15/15 Időpont ma 08:15


Orbánék szerintem le is mészárolnának minden ellenzékit, csak a nemzetközi következményektől tartanak.

2017. dec. 8. 08:50
 17/21 anonim ***** válasza:

#14 "A Fidesz fogja megnyerni a választást - a Jobbiknak!!!"


Csakhogy már nincs is Jobbik...


Aki tudott már elmenekült belőle...

Aki a Jobbikra szavazott volna, az már régen elvesztette a kedvét, mert ez a Jobbik már nem az a Jobbik...


A tiltot pártfinanszírozás meg tiltott pártfinanszírozás.

2017. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Jól gondoltam, aki süket, az süket ;).
2017. dec. 8. 15:26
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Hivatalosan semmiképpen sem diktatúra. Hivatalos diktatúra az É-Korea nem Magyarország . Egy bírságolás nem elég a diktatúrához. Én örülnék ha ez ellehetetlenítené a Jobbikot. A Fidesz kormánya nekünk erősen kedvez anyagilag, maradjanak csak kormányon ameddig nem költözünk nyugatabbra.
2017. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
5%
A törvény MINDENKIRE EGYFORMÁN VONATKOZIK ! Az lett volna diktatúra, ha hagyják a dolgot. Most majd megtanulja a jobbik, hogy törvényt sérteni nem szabad + simicsko köpönyegforgató is, szal megérdemlik hidd el !
2017. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!