Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen párt a Momentum?

Milyen párt a Momentum?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen párt, jobboldali, baloldali, liberális vagy konzervatív? Hol helyezkedik el ezen a skálán? Mik az alapelveik? Mit vallanak a migrációról, a vallásról, a kissebbségről, vagy a meleg kérdésről? Vagy bármi ami fontos írjátok, hogy tudjak vele mit kezdeni...

Bocsánat ha nagyon butának tűnök, de elég tudatlan vagyok az ilyesmiben és a cikkek alapján nehezen tudom hova tenni.

Első sorban nem véleményekre hanem inkább tényekre volnék kíváncsi.



2017. dec. 7. 23:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%

Egy kamupárt, egyértelműen Fideszbérenc.


Ha komolyan ellenzéki párt lenne a Momentum akkor egy liberális-konzervatív pártnak nevezném.


Igazából a sznob, elitértelmiségi, apuci/anyuci kicsi fiai/lányai típusú kortársaim (25-30 évesek, én 27 éves vagyok) gittegylete. Akik Momentumosok azokról kb. egytől egyig a HÖK jut eszembe.


Ők is bohóckodtak összevissza, nem csináltak ők sem semmit érdemben, de jól megéltek belőle.

2017. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

van egy 360 valahány oldalas programjuk, amiket szakemberekkel, illetve az érintettek véleményét figyelembe vételével együtt kidolgoztak, körülnéztek a nagyvilágban és működő ötleteket átvettek átdolgoztak és ez alkotja a programjukat

[link]

van egy youtube csatornájuk is amin érdemes elidőzni

https://www.youtube.com/channel/UCFyfoQmQSAlmujW8aLKRLPw

illetve a Hollik-os vitát is megnézheted...

előzmény

https://www.youtube.com/watch?v=MJedL32ozRI

vita

https://www.youtube.com/watch?v=hU0Neia2wS0

továbbá, hogy az előző kommentekre reagáljak egy kicsit, nézd meg mondjuk a facebook oldalukon az eseményeket, hogy mennyire nem tesznek semmit sem... de ez csak egy kis szelet az egészből


illetve érdemes utánajárni, hogy melyek a propaganda médiumok, hogy az ember megkímélje magát a sok sületlenségtől

remélem tudtam segíteni :)

2018. jan. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%

"van egy 360 valahány oldalas programjuk, amiket szakemberekkel, illetve az érintettek véleményét figyelembe vételével együtt kidolgoztak, körülnéztek a nagyvilágban és működő ötleteket átvettek átdolgoztak és ez alkotja a programjukat

[link]

van egy youtube csatornájuk is amin érdemes elidőzni

https://www.youtube.com/channel/UCFyfoQmQSAlmujW8aLKRLPw

illetve a Hollik-os vitát is megnézheted...

előzmény

https://www.youtube.com/watch?v=MJedL32ozRI

vita

https://www.youtube.com/watch?v=hU0Neia2wS0

továbbá, hogy az előző kommentekre reagáljak egy kicsit, nézd meg mondjuk a facebook oldalukon az eseményeket, hogy mennyire nem tesznek semmit sem... de ez csak egy kis szelet az egészből"


Nem ismerheted nagyon a politika világát. Szerinted ebben az országban eddigi bárki is a választási programjával nyert választást? Hát nem, megnyugtatlak, hogy az emberek döntő többségét qrvára nem érdekli a program. Felőlem akár ezer oldalon át rizsázhatnak a terveikről.


Attól mert szerveznek eseményeket, még nem fogok hanyatt esni. Ez a minimum egy párttól szerintem.


Azért mégiscsak érdekes, hogy a Momentumról elég sok embernek a FIDESZ fiatalkora jut eszébe. Igen, ránézek FeGyőrre és az ifjú Orbánt látom benne. Ugyanazzal az arrogáns, hatalommániás kisugárzásával.

Szerintem ő maga konzervatív, de nem a magyar politikában használatos jelző szerint.


Attól mert te elvakultan rajongsz a Momentumért, még számomra nem több mint egy kamuellenzéki párt. Majd, ha meggyőznek az ellenkezőjéről talán szavazok rájuk.

2018. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a program nem érdekel, akkor legalább a többi link közül valamit megnézhettél volna...Mire vársz, hogy becsengessen hozzád Fekete-Győr András, hogy szia, jöttem, hogy meggyőzzelek?

Mielőtt eldöntöd, hogy veszel mondjuk egy elektronikai készüléket akkor se a tv-ben a Media Markt által nyomott reklámból fogod mondjuk a 3 TV közül kiválasztani, hogy melyik legyen. Hanem utánautánanézel, hogy milyenek vannak, informálódsz, megnézed, hogy neked mire van szükséged, és azok alapján válogatsz. De amíg nem születik meg az az igény, hogy ne azt válaszd, amit a szádba tolnak, addig csak az lesz, amit ők akarnak.

El kell hitetni az emberekkel, hogy csak miattuk vannak biztonságban, mert megvédik őket a "sátánól", azt mondják, hogy hidd el minden egyre jobb, a nyugdíjasoknak mindig megy a nyugdíjemelés, lassan már milliárdosok (értsd. az infláció szintjét se éri el a nyugdíjemelés), a másik felével pedig, hogy már minden mind1, ne is mennyen zavazni mert úgy sincs értelme mert nincs egy normális párt se (szóval ezzel is csak magukat hízlalják)


Szóval ha már vettem a fáradságot, hogy belinkeljek egy két dolgot, akkor kérlek nézzétek meg és ne homokba dugott fejjel szajkózzátok, amit elétek tesznek.

Köszönöm!

2018. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

11-es!

Mitől lenne fideszbérenc?

2018. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szèlsőbaloldali, kommunista. Magyarsàg, ès magyar èrdek ellenes.
2023. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16: OK, ez a fröcsögés - mondjuk ebből semmi nem igaz.
2023. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17 Sajnos, minden szó igaz abból, amit írtam.
2023. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Programjuk annyi, hogy minden rossz, amit a fidesz csinàl. Tovàbbà ovodàkba, iskolàkba is akarják terjeszteni a melegpropagandàt. A hàború kotörèse óta Ukrajna pàrtiak, ès ki is utaznak oda. Ès onnan hazudoznak, mocskolnak mindenkit, aki nem èrt velük egyet.
2023. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19: te olvastad a 360 oldalas programjukat és ez alapján vagy ilyen nagyon okos?

Igen, ki is utaztak Ukrajnába, pl. vittek Kárpátaljára segítséget.

2023. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!