Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik vagy a Fidesz áll...

A Jobbik vagy a Fidesz áll negatívabban a melegekhez? Melyik párt a homofóbabb?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Beteg voltál? már egy hete nem volt egy ostoba homokosokkal kapcsolatos értelmetlen kérdés már aszittem valami történt veled
2017. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem foglalkoznak a témával, Jobbik kormány esetén is maradna minden ahogy most van.
2017. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

A Fidesz nem homofób, nem is kirekesztő. Melyik ellenzéki párt mondhatja el, hogy egy roma/kisebbségi a miniszterelnök jelőltje ? Kíváncsi vagyok...


A Jobbik sem homofób, hisz az elnökének is vannak olyan kalandjai amiből kiderül, hogy szivárványos.


Nincsen homofób párt.

2017. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

tudtommal magyarországon nem létezik egyetlen párt sem amely a melegek ellen kampányolna.


Az hogy most valaki a kolbászt vagy a barackot nyalja otthon szerintem ennek semmi köze a politikához ezek magánügyek

2017. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Egyáltalán nem homofób... Dehogy.

Amikor valamelyik jobbikos javalata szerint börtönnel kellene büntetni a melegeket vagy valamelyik fideszes (ex)polgármester szerint törvényileg kell diszkriminálni és elszeparálni a melegeket... Egyáltalán nem homofóbia...

2017. dec. 8. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

#5 a cikk az általad említett dolgokat egyáltalán nem tartalmazza(ha netán átsiklottam felette elnézést kérek)


Annyi esetleg kifogásolható benne amikor az egyik azt nyilatkozta hogy a homoszexualitás betegség ami így nem korrekt ez inkább rendellenességnek mondtható.


Szoktak azzal jönni hogy a homoszeualitás egy döntés de ez nem így van. Ez egy DNS-ileg belénk kódolt biológia ösztön

ami a szaporodásra készteti a fajt (máskülömben már kihaltunk volna) Van akiknél ez az ösztön az azonos nemhez vagy mindkettőhöz vonzalmat kelt.


Vannak meleg barátaim ők ezt alá is támasztották hogy nem saját akarutokból lettek melegek. Egy melegből nem lesz heteró nem fog működni a szerszáma ha egy nővel összerakod maximum úgy hogy végig egy férfiról fantáziál a heteróknál dettó nem lesz meleg aki nem az

2017. dec. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik megtiltaná a felvonulást elvileg, de a Fidesz pártszimpatizánsai homofóbabbak szerintem
2017. dec. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

"A Jobbik megtiltaná a felvonulást elvileg"


Jól is tenné, az a felvonulás csak szégyent hoz a melegekre

2017. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!