Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Miért választ...

Fidesz szavazók! Miért választjátok 18-ban újra Orbánt?

Figyelt kérdés

Komoly érveket szeretnék látni, hogy miért kéne Orbánra szavazni.

Kérlek az ilyen baromságokkal, hogy migránsok meg "nincs már ájemeff hitel", bukott libsibaloldal ne gyertek ez nagyon kevés nekem. Valódi érveket szeretnék látni.



2017. dec. 10. 20:16
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

"Meg ellopott egy 3000 milliárd forintos MANYUP vagyont amivel 3 millió ember biztonságát fenyegeti" szóval ha a nyugdíjrendszer becsódölt volna 10 éven belül akkor az nem fenyegetett volna senkit se, mert majd 20-30 év múlva a magnnyugdíjpénztárak el kezdtek volna fizetni azoknak akik addigre elérik a nyugdíjas kort. Akik meg nem fizettek azok dögöljenek meg. Csak hogy már a kormány váltás óta összejött +7000 mrd.



Aha, ez milyen megnyugtatóan hangzik. Csak hogy azt kommunikálták , hogy államadósság csökkentésére fordítják.

2017. dec. 11. 07:48
 22/37 anonim ***** válasza:
35%
Hát én biztos nem szavazok újra erre a rothadó narancsra. engem két dolog érdekel: a bruttó bérem kevesebbet ér, mint 2009-ben és egy tonna adót és járulékot fizetek, miközben a nagy rezsicsökkentésnek hála több a fizetnivalóm. És ez pedig tény, engem pedig ez érdekel, nem a ködös maszlag, meg a statisztika. magasról teszek a stadionokra és a kisvasutakra, amíg egy kórházi várólista több hónapos, netalán éves, a nagyszüleim meg azóta se látnak 13. havi nyugdíjat (pedig megígérték a visszaadást, ugyebár...cö-cö), csak 1 xaros Erzsébet-utalványt...
2017. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%
Mert a közel jövőben terveink szerint Németországba költözünk, viszont addig van pár év ami alatt jóval több pénzt teszünk el a Fidesz rendszere alatt az egykulcsos adó miatt. Tehát több pénz lesz készleten távozásunkkor. Tudom írtam már ezt többször is de mindennap megkérdezi ezt valaki. Azonkívül a kérdező érveket akart ami nem a migránsok és nem is az ájemeff hitel és nem is libsik. Az enyém pedig ezek közül egyik se. Amúgy nem "kéne" Orbánra szavazni ahogyan írtad, csak lehet. Mindenki eldönti kire akar.
2017. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
91%

"hazánkban a kormányváltás óta jelentősen nőtt a minimálbér, "


Igen 70 ezer helyett 85 ezer a minimálbér.

És 60-70 ezer helyett 120-150 ezerért lehet albérletet fizetni.

A lakásárak 30-40%-kal nőttek,tehát még több hitelt kell felvenni,vagy dolgozni azért ha lakni akarsz valahol.

2017. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
7%
Komolyan,aki olyan szinten van,hogy a 300Ft-os vizitdíjjal jön,amikor romokban az egészségügy,mert nem arra megy a pénz,amire kellene,az nagyon ostoba.
2017. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
87%

"Ez a kormány támogatja legnagyobb mértékben a gyereket nevelő családokat anyagilag. Ami szerintem a legfontosabb. Én ezt tartom részemről legalábbis a legfontosabbnak hisz gyerekek nélkül nincs jövő. Egy kormány se adott ennyit. "


Talán annyi gyereket kellene vállalni,amennyit el tudsz tartani és nem a gyermektelen adófizetők pénzére apellálni.

Ha majd elhúz innen mindenki ki fogja eltartani ezt a sok felelőtlen családost,aki azt hiszi folyton abban látja a megoldást,hogy mit adnak a gyerek után...

2017. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Mondom, a vizitdíj az egy progresszív lépés volt. A bevezetését követően 30%-al csökkent az orvoshoz fordulások száma, ami jelentősen csökkentette a várakozási időt, közben pedig a háziorvosoknak rengeteg plusz bevételt jelentett.


Országok ahol VAN vizitdíj:


Amerikai Egyesült Államok (%-os hozzájárulás)

Ausztria

Belgium (%-os hozzájárulás)

Ciprus

Csehország

Dánia

Finnország

Franciaország

Lengyelország

Lettország (%-os hozzájárulás)

Luxemburg

Németország

Írország (50 euró)

Olaszország (%-os hozzájárulás)

Portugália

Svédország

Szlovénia (%-os hozzájárulás)

2017. dec. 11. 12:20
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Na megjött a 60%- os gyerekgyűlöl családellenes. Aki szerint mindenki csak adókedvezmény miatt vállal gyereket és azt a pénzt is mind elissza el cigarettázza. És minden szomszédja ismerőse ilyen rosszéletű alkoholista. Nem baj már megszoktuk hogy te ilyen megkeseredett ember vagy. Aki a saját nyomorúságát a családokon éli ki.
2017. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
3%
Nagyon nem érdekel a politika nem is tájékozódom több éve de szavazati jogom van és mivel szeretem a focit, arra szavazok aki azt támogatja. A fiam imádja a narancsot és a mandarint is amikről a Fidesz jut az eszembe. A Jobbik lehet, hogy nem indul de amúgy is túl fiatal Vona Gábor, nincs tapasztalata, egy ilyen fiatal ember nem való ide. Az LMP-nek női jelöltje van, nekik genetikailag kisebb az érzékük a politikához, hiszen ők szülnek gyereket tehát ez evolúciós következmény, nyilván nem véletlenül van több férfi politikus. DK kizárva Gyurcsány Ferenc miatt, az MSZP-t remélem nem kell mondanom.
2017. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Ja és bár mostanában nem figyelem a politikát, utálom az ellenzéket és így ellenük vagyok.
2017. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!