Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán szerint bennük van...

Orbán szerint bennük van könyörület a menekültek iránt. Szerintetek helytálló ez amit mondott?

Figyelt kérdés
Én csak azt látom, hogy mindig ellenük beszélnek.
2017. dec. 10. 20:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Bennünk van, bennem is. Adtunk is nekik kristályvizet, amit visszadobtak, mert nekik pénz kellett volna. Anno amikor szétszemetelték az alúljárókat.


De be nem fogadnék a lakásomba migránst, ahogy Orbán sem az országba. Te befogadnál egyet a lakásodba?

2017. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem helytálló. Bennem egészen biztos nincs! Már a határon verném agyon mindet bézbólütővel.
2017. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Ma az EU ezt csinálja :

-Van bennetek könyörület szegény háborús menekültekkel szemben ? Európaiak vagytok?


-Akkor korlátlan számban telepítsétek be ázsia és afrika népét és vegyetek fel kölcsönt rá.


Szerinted ? :XD.

2017. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Én csak azt tudom, hogy bennem nincsen.
2017. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Én támogatom, hogy segítve legyenek a saját országukban, vagy azokban a közel-keleti országokban, ahova menekültek.


Viszont, ide ne jöjjenek, semmi közük Európához.A határokat hermatikusan kellene lezárni, műszaki zárral természetesen.

2017. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Az nem könyörület, hogy betelepíted magadhoz hogy legyen ki pucolja a budikat. Ez színtiszta politikai és gazdasági számítás.


A könyörület az lenne ha tényleg hajlandóak lennénk áldozni rájuk és nem itt elkölteni 1 menekültre évi 12 ezer eurót hanem esetleg Törökországi menekülttáboroknak adni ahol 1 személyre 6-7 száz euró jut egy évre.


A hobókat se viszed fel a lakásodra, de mégis ha adományozol nekik akkor már úgy érzed, hogy tettél értük valamit, szerintem mi is ezt csináljuk csak épp ország szintjén. ENSZ-hez, EU-hoz is fizetünk összegeket amik elméletileg erre mennek el és külön is adományozunk.

2017. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha lenne áram a keritésben és előtte pedig aknamező, akkor azt lehetne mondani, hogy nincs bennük könyörület...
2017. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

"Adtunk is nekik kristályvizet, amit visszadobtak, mert nekik pénz kellett volna. Anno amikor szétszemetelték az alúljárókat. "


Szerintem ez nagyon is jó útja az asszimilálódásnak. A szemetelésnél lehet csak követték az itt lakók példáját.

2017. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem beszél senki menekültek ellen. Te a bevándorlókkal, azon belül is az illegális bevándorlókkal kevered a dolgot. A menekültek jelenleg is megkaphatják a nemzetközi egyezményeknek megfelelő státuszt, és bánásmódot.
2017. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Csak egy gagyi drótkerítés van a határon, nem aknazár és géppuskafészkek, szóval mondhatni van bennünk könyörület.
2017. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!