Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem szoktatok úgy érezni,...

Ti nem szoktatok úgy érezni, hogy csupán az ideológiát támogató emberek miatt nem vagytok képesek támogatni magát az ideológiát?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy írjam le a magyarázatot, kezdeném azzal, hogy mindössze 18 éves vagyok, így egyben tapasztalatlan is mind belföldi mind külföldi politikát illetően, de már most úgy látom, hogy annak ellenére, hogy foglalkoztat a politika, egyáltalán nem akarok állást foglalni...

Eddig egyetlen olyan társalgási tapasztalatom sem volt (pedig több tíz emberrel folytattam politikai "vitát"), amiben ne lettem volna lenácizva, lelibsizve, lefideszesezve, lefasisztázva vagy lekommunistázva (érdekes eredmény jönne ki ha mind igaz lenne rám) csak azért, mert valamiben nem értettem egyet a vitapartnereimmel. Ez egyrészt demotiválóan hatott/hat rám azzal kapcsolatban, hogy belemásszak a politika rejtelmeibe, pedig egy kulcsfontosságú témának tartom, másrészt elszomorít, hogy minden oldalon az "annak van igaza, aki velünk ért egyet" gondolatmenet az egyetlen dolog amit elfogadnak az emberek.


Persze az is lehet, hogy rossz vitapartnereket választottam, de ezt nem csak én tapasztalom, például akármelyik politikával kapcsolatos YouTube videó alatt megnézzük a hozzászólásokat, ugyanilyen kaliberű embereket találunk.


Ti ezt hogy látjátok?


2017. dec. 12. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek veled. A buta emberek ilyenekké teszik az ideológiákat. A buta és tettlegességig fajuló szélsőségesek pedig még jobban.
2017. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Van jó vitapartner, de ritka, mint a fehér holló.

A többség csak ugyanazt ismételgeti, csoportokba skatulyáz és légből kapott bizonyítékokkal dobálózik.

2017. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod. A legtöbb ember sajnos ilyen. Vitakultúra 0. Nagyon kártékony dolog ez.
2017. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!