Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz támogatók! Meg tudnátok...

Fidesz támogatók! Meg tudnátok magyarázni nekem, hogy miért jó ez az állandó plakátkampány?

Figyelt kérdés

A menekültek el tudták olvasni? Valamiről konkrét tájékoztatást ad?

A televíziós reklámokkal, újságban megjelenő plakátokkal és kiküldött levelekkel együtt sok milliárd forintba kerül mindez. Miért éri meg? Mivel lesz jobb nekünk attól, hogy egymás mellett 5 ugyanolyan plakát van a metrómegállóban?


Teljesen nyitott vagyok az értelmes válaszokra, nem vagyok egyik pártnak sem a támogatója.



2017. júl. 2. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Nyilvánvalóan semmi értelme az átlagember szempontjából.


Viszont aki keres rajta az gyakorlatilag el tud lopni könnyűszerrel egy csomó közpénzt, valamint úgy vannak vele, hogy hátha egy kis agymosással szereznek maguknak majd plusz 2db szavazót tavaszra.

2017. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%

A plakátkampány nem kifejezetten a migránsok ellen van, hanem pont a liberálisok ellen.


Ezek még elhitetnék itt mindenkivel,hogy a migránsok befogadása nem,hogy jó,de még kötelesség is.


Pedig, nem, egyáltalán nem jó.A migránsnak így is túl sok joga van.Egy jog kellene neki csak, jog a távozásra.



Soros kiplakátolása is éppen a liberálisok ellen van, azért,hogy többen felismerjék igazi valójukat,hogy mindegyikük Soros érdekeit képviseli.

2017. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Akiknek nem tetszik a fidesz: Nyitva vannak a határok, lehet csomagolni és menni külföldre. Tiz éven belül itt nem lesz kormányváltás, szóval jó utat.
2017. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok Fidesz szimpatizáns (Hála Istennek!), de azért már tényleg undorító, amit a Fidesz-KDNP művel!

Megszavazták a plakáttörvényt, ami szintén a kormány érdekeit, javát szolgálja.

Akkor kampányolhatnak, plakátolhatnak, amikor kedvük tartja, akkor riogathatják, hülyíthetik a népet, amikor akarják, viszont az ellenzéknek meg kuss a neve!

Ez már igazságtalanság!

Hogy a Fidesz szavaival éljek...

"EZ FELHÁBORÍTÓÓÓ!!!"

2017. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mire való? A választóik harcos kedvének megtartására. Jelenleg a biztos szavazok körében jobban állnak, mint 2014-ben. 2002-őt úgy bukták el, hogy azt hitték nem kell komolyan beleállni a kampányba, de kiderült, hogy ez a kifizetődő, folyamatosan irányítani a közbeszédet és olyan témákat felhozni amiben a többség velük ért egyet, így az ellenzék vagy a többség akaratával kell szembe menjen vagy beálljon a Fidesz mögé, ami így is úgy is bukta nekik.
2017. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2 Rendben, azt megértem, hogy a liberálisok ellen, de miért kell mindig valaki ellen kampányolni? Miért kell az ellenség? Anélkül nem tudják bebizonyítani a magyar embereknek, hogy jól tudnak kormányozni? És főleg, miért kell ezt kiplakátolni, kipostázni stb. ennyi pénzből? Nem lenne annak a pénznek más helye?


#3 Ha mindenki, akinek nem tetszik a jelenlegi kormány csomagolna és itt hagyná az országot, akkor még jobban fogyna a magyar lakosság, valószínűleg sok értelmiségi emberrel is kevesebb lenne. Ez nem ellenkezik a Fidesz politikájával? Nem az az egyik céljuk, hogy megállítsák a népességfogyást? Jót tenne nekünk, ha még több diplomás vagy szakképzett ember hagyná el az országot?

2017. júl. 2. 16:28
 7/14 A kérdező kommentje:
Én most elsősorban a Fidesz támogatók gondolkodását szeretném megérteni, nem a fideszes politikusok gondolkodását.
2017. júl. 2. 16:30
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

"miért kell mindig valaki ellen kampányolni? Miért kell az ellenség?"


amíg nemlétező ellenségek ellen uszítják a népet addig a nép félelmében nem azzal foglalkozik mennyit lop a kormány


pl: fidesz nagy mellénnyel üvölti nem engedi be a migránsokat

valóság: a fidesz árulta a letelepedési hötvényt


fidesz szerint mert a Jobbik olcsón kapott plakáthelyet ezért áfacsaló

valóság: [link]


fidesz szerint mindenkit Soros pénzel

valóság: https://www.youtube.com/watch?v=tbbq2K3rO84

jópárszor elmondja mindent sorosnak köszönhet


a sor végtelen de sok a birka kevés az ész

2017. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
#3: Hát, én azt tapasztalom, hogy mennek is, elég szép számmal, a te bíztatásod nélkül is.
2017. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk, az érdekes gondolkodásra vall, hogy akinek nem tetszik egy adott kormány, az hagyja el az országot. Elég érdekes lenne, ha ez így működne...
2017. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!