Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem gyűlik össze a Jobbik...

Ha nem gyűlik össze a Jobbik adomány számláján a megfelelő összeg akkor mi lesz a pénzel? Gondolom lefoglalja az állam, nem?

Figyelt kérdés
Mocskos Maffia Fidesz!

2017. dec. 14. 18:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Igen, és remélem, stadiont építtet belőle Mészárossal.
2017. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Reméljük egy kisebb stadionra való összejön. Kellene már ide a faluba egy normális
2017. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
A fidesz érzi a vesztét ezért próbál meg mindent megtenni az ellenzékiek ellehetetlenitésére de ezzel csak maguk alatt vágják a fát úgyis...
2017. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam egy összeg utalásán, de azt nem akarom, hogy akkor is a tolvaj fidesz bandának a kezére jusson a pénz ha nem gyűlik össze a megfelelő összeg. De ha mondjuk jótékony célra menne ilyen esetben akkor rendben lenne.
2017. dec. 14. 19:10
 5/20 anonim ***** válasza:

közvetlenül a Jobbiknak utalod, nem az államnak. A Jobbik dolga, hogy ha nem is sikerül elérni a kívánt összeget, akkor mit csinálnak vele.

Ettől függetlenül szerintem bármennyinek "örülnek", mert valószínűleg megtudnák oldani a finanszírozást zsebből is, csak.. így könnyebb.

Szóval, ha nem is jön össze a teljes pénz, attól függetlenül a Jobbik beleforgatja az adósságba, nem fogja visszaadni.

2017. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Felhasználják akkor is pl prospektusok, szórólapok, újságok terjesztésére.... a kampányban ilyenek is szoktak lenni.


Egyébként ezt az ominózus bírságot tévesen összekeverik az emberek a párt megszűnésével, pedig ilyet senki nem mondott. Vona is azt nyilatkozta, hogy el kell küldeni néhány emberüket, meg nem fogják tudni végigcsinálni a kampányt, de megszűnésről szó sincs.

2017. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mire fel foglalná le?
2017. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
54%
Ez majd akkor kiderül ha nem gyűlik össze. Én nagyon remélem, hogy nem fog, mert a Fidesznek köszönhetem a sokkal jobb életszínvonalamat, tehát én örülök ha kidől a Jobbik.
2017. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Kampány nélkül is lehet választást nyerni. Minek ahhoz pénz?
2017. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8-as Jó NER lovagnak lenni mi? Bűnöző haverjaidnak hála. Mások meg dögöljenek éhen, mert a fideszes bűnözők haveroknak osztanak csak.
2017. dec. 15. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!