Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok! Titeket nem...

Balliberálisok! Titeket nem zavar, hogy az ellenzéki pártok semmit nem erősödtek az elmúlt 7 évben?

Figyelt kérdés

Ilyen töketlen ellenzéki politikusok lennének?

Már 7. éve, hogy a bizonytalanok tábora folyamatosan nő, de az ellenzék nem tudja őket megszólítani. Miért?



2017. dec. 13. 19:11
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
64%

De, zavar.

Nem tudom pontosan, hogy miért van így.

2017. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig ezen lovagolsz?

És az téged nem zavar, hogy Viktorkád 10milliárdért vásárol 2db A319-es AIRBUS-t az Air Berlin légitársaságtól?

Milyen pénzből és milyen célra szerinted?


[link]


Másra nem kellene pénzt elherdálni?

Inzultációs kérdőívre, repülőre, műkincsre, kőkeresztre van pénz... de a szegénység megállítására, az EÜ rendbehozatalára, oktatásra miért nincs?

2017. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
32%
A Fidesz sem erősödött, ugyanaz a szavazótábor, csak trükkökkel meg a határon túliak pénzelésével tudnak már kínjukban operálni. Ráadásul megjelent a Jobbik a politikai palettán, aki jelentősen újraosztja az ellenzéket. Ez egy folyamat, időbe telik, de az tiszta, hogy a Fideszt kevesebben akarják, mint a kormányváltást, ez kőkeményen bebizonyosodott már 2014-ben, a választási eredmények egyértelműek.
2017. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
27%

És ehhez mit szólsz, kérdező???


[link]


Neked ez így normális?

2017. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
31%

Ez elég gyenge próbálkozás a számokat elnézve (csak a magyarországi):

Fidesz 2010: 2 706 292 szavazat a 5 132 531-ből

Fidesz 2014: 2 142 142 szavazat a 4 918 934-ből


Egyéb kérdés?

2017. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
24%
Akkor ezek szerint lehet a többi párt nem izmosodott egetrengetően, de az is biztos, hogy a legnagyobb gyengülést a Fidesz szenvedte el. Nem csoda, hogy szeretnék mantrázni azt amit a kérdező is próbál, hogy fenntartsák a népszerűség látszatát és minél több kormányváltást akaró embert tartsanak távol az urnáktól ezzel.
2017. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
28%

De zavar.

Az a helyzet, hogy értem én, hogy mit szeretnének, meg teljesen logikus is, de se program, se miniszterelnök-jelölt, semmi.

Megszólítani pedig azért nem tudja a bizonytalanokat a baloldal, mert nem populista. Persze populista ígéreteket tudna tenni, de tudja, hogy ez az érzékeny szavazótábor rögtön számonkérné azt. Márpedig az a helyzet, hogy az ország kakiban van és nem biztos, hogy főleg az első intézkedések olyan népszerűek lennének.

Másodsorban tudják, hogy az ország milyen helyzetben van, pl, hogy 2020-ra kiapadnak az EU-s fejlesztési források és nem biztos, hogy szeretnének ilyen környezetben kormányozni.

Plusz még ott lesznek a bebetonozott fideszes emberkék (főügyész, közt elnök, ÁSZ elnök, Alkotmánybíróság), akik minden erejükkel a baloldali kormány megbuktatásán dolgoznának minden erejükkel.


Nos ilyen felállásban őszintén én nem akarnék nyerni.

2017. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert a magyar lakosságnak mélymagyar politikai erő kell, ugyanis végtelenül beszűkültek.

Ez ennyire egyszerű.

2017. dec. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
36%

Valakinek nem tetszik a kommentem, ami arra utal, hogy GYEREKEKET KÉNYSZERÍTENEK TÉRDRE a Fideszes politikus előtt!

Ez kérem Tisztelettel a DIKTATÚRA kezdete...

Nekem senki ne mondja, hogy "nincs" diktatúra, mert MÁR AZ VAN!

2017. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
7%
9, nekem erőltetettnem tűnik a cikk. Egy műsort adtak elő, ha jól értem, amiben volt egy rész mikor letérdeltek. És?
2017. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!