Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az is a "rettegj Magyarország"...

Az is a "rettegj Magyarország" politika része, hogy karácsony alatt is ontja magából az origo.hu a címlapon a világ másik végén történt gyilkosságokról és szörnyűségekről szóló hireket?

Figyelt kérdés
Undorító. És a cikkek címében semmi célzás nincs arra, hogy mindez sokezer kilométerre a magyar emberektől tortenik.

2017. dec. 25. 12:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért, te rettegsz amiatt, mert a világ túlsó felén történik egy gyilkosság? Karácsony táján a politika szabadságra megy, így marandak a bulvárhírek... Máshol is. Emiatt ilyen hírekt vesz át a magyar sajtó is külföldről, mert valamit azért mégis kell írni.
2017. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, inkább éppen azért, hogy az emberek megbecsüljék azt a nyugalmat és békességet, melyet pártunk és kormányunk, megteremt számukra...
2017. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%

Mivel én nem nézegetem az origót így nem tudom.


Ha zavar akkor ott van neked az i-betűs, vagy a 3 db 4-esből álló "híroldal" (viccoldal)! ;)

2017. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!