Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy a mostani...

Jól látom, hogy a mostani kormány, illetve sok párt nem megfelelően viselkedik?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, h a parlament a nép kivetülése kell hogy legyen. Hisz a nép pénzén él, ők csak képviselők, nem pedig vezérek. Mégis olyan gőgök, nagyképűek és mindenkinél fentebbvalónak érzik magukat, mintha valami mindenható nagyurak lennének.

Mivel hatalmon most a fidesz van, így náluk a leg szembetűnőbb, de a többi pártban, pártvezetőben is benne van ez. Legkevésbé talán Szélben és Karácsonyban nincs meg, persze ők még viszonylag újak, lehet csak idő kell neki. A legkicsúcsosodóbban Orbánon lehet érezni, ő még a többi politikussal szemben is arrogáns és lekezelő. Oké ő a miniszterelnök, de akkor is!

Nem tudják, hogy ők csak a nép kezei és nem vezérek?

Egészen elképesztő ami itt megy Mo-on!

Ez külföldön nem megy így, elég csak megnézni a svéd, britt, francia, német parlamentet. Ők inkább a népükért ülnek ott, nem pedig saját magukért!

Hogy vált az ország ilyenné?



2017. dec. 26. 13:05
 1/7 Zoli780806 ***** válasza:
32%

Igen. A svéd és a német különösen hazaszerető!


Istenem segíts...

2017. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1#

Én nem a hazaszeretetről beszélek. Hanem embereégről, nem egoisták, nem csak magukkal foglalkoznak. Inkább az embereket képviselik, mint ahogy a "foglalkozásuk neve is" képviselő.

2017. dec. 26. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Jól látod
2017. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

"Legkevésbé talán Szélben és Karácsonyban nincs meg, persze ők még viszonylag újak"


ezek az emberek azt hirdetik, hogy a nincstelen cigányoknak és csöveseknek milyen jó lenne havi 50 ezret adni, ha meg terhes akkor 75-öt

és aki ebben a buggyant marhaságban nem hisz, az szerintük nem jó ember


érdekes, hogy itt fröcsögnek, hogy a fidesz megmondja ki a magyar, erre ők sajátos definícióval állnak elő az emberre

2017. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zoli780806 ***** válasza:

A hazaszeretet és a haza érdekében cselekvés nálam rokonértelmű, de mindegy nem is ez volt a mondandóm lényege, hanem az irónia.


Általánosságban igazad van, hogy általában a pártok csak igérgetnek, de megválasztásuk után szelektív a memóriájuk. Nyilván abban is igazad lehet, hogy első körben saját maguk és köreik érdekeit cselekszik meg. Mindezek ellenére nem gondolom, hogy a mostani kormány lenne hazánk legmocskosabb, legönzőbb kormánya..... volt rosszabb is....lesz rosszabb is... én alapvetően / bár nem vagyok szavazójuk / de többé - kevésbé elégedett vagyok az iránnyal, ami felé tartunk.... főleg azt nézve, hogy honnan jöttünk.

2017. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hatalom torzítja az emberi lelket, pláne, ha eleve torzult volt. A lusta választópolgárok nem figyelmeztetik a kormányt és a kormányfőt, hogy ne fordítsák visszájára a betöltött helyzetüket: szolgának választották meg őket, akik a megválasztóik érdekében kellene dolgozniuk.
2017. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Japán miniszterelnök lemondott, mert nem tudta teljesíteni a választási ígéreteit.

Vajon mikor fog idáig eljutni a hazai mentalitás?

2017. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!