Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György miért van beállít...

Soros György miért van beállítva sátánnak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 19:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
18%

"Látom, neked aztán lehetne magyarázni ítéletnapig, nálad a liberális=ördög."


Felőlem magyarázhatsz, én annak hiszek, amit tapasztalok.

Ha egyszer az ég kék és nem rózsaszín, akkor az olyan és kész.


A tapasztalat többet ér minden hitnél, meggyőződésnél.

2017. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%

#4 Szépen félrebeszélsz, csak épp a kérdésre nem válaszoltál.

De követve a logikádat, akkor a "nemzetiség" egyet jelent a diktatúrával és a szabadságjogok eltiprásával? Aligha...


Amúgy meg de, liberalizmus azt jelenti, amit a Wikipedia is ír róla. A felsorolt egyéb izmusok nem keverendőek vele.


Még valami, ténylegesen láttál már valaha olyat (nem fórumos trollokat, vagy alapból elmebetegeket), akikről beszélsz?

2017. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%

"De követve a logikádat, akkor a "nemzetiség" egyet jelent

a diktatúrával és a szabadságjogok eltiprásával? Aligha..."


Ha a nemzetre nézve hátrányosak utóbbiak,akkor igen.Márpedig az hátrányos mondjuk Olaszországnak,hogy özönlenek be az afrikaiak és a "szabadságjogaik miatt" nem állíthatják meg őket.



"Még valami, ténylegesen láttál már valaha olyat (nem fórumos trollokat, vagy alapból elmebetegeket), akikről beszélsz?"


Eleget.

Voltam kiküldetésben Németországban, azok az elmebetegek nem csak internetes trollok voltak.

Például egy általános iskolás kisfiút átoperáltak nővé és akkora csinnadrattát csaptak köréje, hogy az valami hihetetlen volt.

De, ugyanilyen elmebeteg az összes, aki a migránsokat vagy bocsánat "menekülteket" engedi befele.

Szóval, igen én azt tapasztaltam,hogy aki liberális az elmebeteg és még soha egyiknek sem sikerült meggyőznie az ellentettjéről.

2017. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
11%

soros györgy a liberális demokráciát önmaga paródiájává tetszik


én inkább azon csodálkozom, hogy a valódi liberálisok miért nem tüntetnek ellene

2017. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
73%

*13

És neked egy kis németországi kiküldetésből sikerült általános konzekvenciákat levonnod a liberális eszméket illetően...

2017. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Én is megengedőnek, liberálisnak vallom magam, ugyanakkor fékeket is szükségesnek tartok, nehogy az engedékenységnek anarchia legyen a vége.
2017. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
16%

"És neked egy kis németországi kiküldetésből sikerült általános konzekvenciákat levonnod a liberális eszméket illetően..."


Az a kis nem két hetes nyaralás volt,hanem másfél év.

Másfél év után, szerintem nyugodtan vonhatok le következtetést.

Láttam eleget, köszönöm olyanokból nem kérek .



"Én is megengedőnek, liberálisnak vallom magam, ugyanakkor fékeket is szükségesnek tartok, nehogy az engedékenységnek anarchia legyen a vége."

Már most is gyakorlatilag anarchia van például a migrációban.

2017. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
47%

Kell 1 bűnbak mer még feltűnne h zuhan a gazdaság, állandó a kivándorlás, szarok a bérek, az eű, oktatás, megtiplázodott a szegénység, hatalmas a munakeröhiány...


MO jelen állapotában egy tragédia. 2002-10 alatt sokkal jobban állt az ország. Pedig nem vagyok MSZP-s.

2017. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
47%
szerintem meg a fidesz a jobb pedig nem vagytok fideszes
2017. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű, 90 éves és mindig jobban néz ki mint Orbán, pedig 50-es évei elejét tapossa még csak.
2017. dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!