Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Soros terv és a White...

A Soros terv és a White Genocide Project ugyanaz?

Figyelt kérdés
Aki nem hallott még az utóbbiról annak ajánlom nézzen utána ennek a mondatnak. Röviden összefoglalva az európai fehér lakosság jelentős redukálásának szándékát jelenti Kevert lakossággal.

2017. dec. 29. 22:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Van valami hasonlóság.
2017. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azok, akik a háttérből irányítják ezt, már több évtizeddel előre eltervezik a dolgokat és a legszomorúbb, hogy a legtöbb ember tudomást sem vesz az egészről, pedig elég egyértelmű jelei vannak.
2017. dec. 29. 23:22
 3/17 A kérdező kommentje:

A médiában például a multikultit is azóta kezdték olyan agresszívan nyomatni, mióta ez az egész migráns helyzet elkezdődött. Mintha az embereket próbálnák arra szoktatni, hogy az a normális, hogy a fehér csajnak fekete pasija van, fehér pasasnak meg kínai, arab vagy fekete nője van stb. Az összes amerikai filmben most ez megy ha megfigyelitek. Már nem lehet találni egyetlen azonos színű párt sem az ilyen filmekben, sorozatokban. A zene ipar is erre van kihegyezve.


Elérték, hogy már a fiatal tini lányok is rap zenét hallgatnak, ezzel is tudat alatt azt kapják, hogy nekik fekete pasas kell, mert azok milyen menők, meg csináltassák is fel magukat velük lehetőleg, mert a félvér babák annnyiiira cukiik..

2017. dec. 29. 23:35
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Abból a pénzből mit 1 millió migránsra költenek 100 millió migráns tudott volna segíteni a közel keleten.


NA most akkor soros vagy pénzügyi analfabéta vagy...

2017. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem mostani dolog ez. Észak-Amerikában már régen folyik.


A magyar tévé reklámjaiban is ott vannak a feketék-kínaiak. Pedig hát a magyar vásárlók összetétele nem indokolja.


Véleményezhetjük; nem kell az ilyen cégektől vásárolni.


A Soros terv inkább a Kalergi tervnek tesz alá. Ami bőrszíntől függetlenül az IQ-t akarja átlagosítani; ami nekünk veszteség, de más rasszoknak nyereség.


A WGP inkább csak következmény lesz, ha sikerül, ha elég hülyék vagyunk hozzá. Csak a felszín, ami látszik.


Előbb-utóbb ajánlatos lesz kikérni az ismerkedéskor a másik családfáját.

2017. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Abban a tekintetben igen, hogy egyik sem létezik. A kalergi sem, meg az összes többi szélsőjobber baromság sem, amit eddig összehordtak.
2017. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#8 Én nem vagyok szélsőjobber, de egyre inkább abban hiszek, hogy ez a dolog nagyon is létezik. Az lényegtelen, hogy minek hívják Soros tervnek vagy WGP-nek, de ez a dolog itt van és egyre inkább érzékelhető. Nem az Orbán propagandája itt a lényeg, aki kicsit is tájékozott ebben a témában, már régen tudhat erről.
2017. dec. 30. 00:37
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
#9! ".... de egyre inkább abban hiszek...." Itt fogtad meg a lényeget: abban hiszek.
2017. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#10 Igen, mert látni vélem az összefüggéseket.
2017. dec. 30. 00:57
 10/17 anonim ***** válasza:
44%

Ezeket mindig meg szoktam kérdezni, akik ilyen elméleteket mondanak nekem.

Hátha elhiszem én is, és tényleg kíváncsi vagyok.


Ki vagy kik ez a csoport?

Milyen haszna van ebből?

Ha pénzügyi haszon, mitől lesz több bevétele neki(k)?

Azt tudod-e, hogy elég sok nép a vándorlás valamilyen formájával került mostani lakhelyére?

Akkor milyen érdekek voltak, és milyen hasznokat hajtott?


Nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra. Mert nyilván érvelni is tudsz a mondandód mellett.


De remélem nem olyan, mint a gazdagok már irtják a föld lakosságát. Mert azt elég rosszul csinálják.

2017. dec. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!