Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi történt Vona...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek mi történt Vona Gáborral?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek? Milyen irányba viszi a Jobbikot?

Mi a cél, vagy csak én nem értem mit csinál,mintha teljes zűrzavar lenne.


2017. dec. 30. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

Az hogy a szélsőséges pattogás ha nem társul valódi hatalommal akkor csak olyan mint mikor a tacskó vicsorog ,nem veszik komolyan és felrúgják.


Ezért mivel érzékelték,hogy az ország népének kevés százaléka vevő a szélsőjobbra ,és így kevés is lesz a szavazó,hogy érdemben beleszóljanak majd a kormányzásba valaha is, kompromisszumot kell kötniük.


Lehet ezt köpönyegforgatásnak nevezni de valójában abszolút reális döntés az egész. Parlamenti döntő jelenlét nélkül semmit nem ér az ideológia.És jelenlét meg csak szavazóbázis növelésével érhető el,és nem elvekhez ragaszkodással.

2017. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Semmi különös, csak politikus. Belátta, hogy radikális pártként, elérték a maximumot. Most mással próbálkozik, több- kevesebb sikerrel. Illetve egyelőre, kevesebbel.
2017. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem logikus lépés, hisz azóta folyton esik a támogatottsága. Az emberek nem szeretik a köpönyegforgató politikát.... Az elvmentit inkább
2018. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

"Az emberek nem szeretik a köpönyegforgató politikát..."

He nézd már ki van kormányon 8 éve :DDD

2018. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%

14. Maradnak is, mivel úgy csinálták meg a választási rendszert. Már 2014-ben sem azért nyertek, mert az emberek annyira szetetnék őket....De ettől függetlenül sem simicskát, sem a Jobbikot nem szeretik...

Bőven elég volt az, hogy simicska ránk szabadította a Fideszt... Most a Jobbikot akarná. Na ilyenek a többségnek nem kellenek!

2018. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

nálam ott halt meg a Vona ahol azt mondta hogy neki magyar és magyar állampolgár között nincs különbség (valahol 2015 környékén hallottam ezt).

Hogy valóban megvették e a bankárok azt nem tudom, de már nem szimpatikus. Pont olyan politikusnak hangzik mint a többi: Tapintatos, mindenkinek hízelgő de senkit sem képviselő

2018. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lemondott. Ez történt.
2018. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!