Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok a jövő évi...

Ti mit gondoltok a jövő évi választásokról? Várjátok? Bíztok abban, hogy a választások után jobbra fordul a sorsotok?

Figyelt kérdés
Vagy pedig azt gondoljátok,hogy nem is kellenének ezek a négyévenkénti választások, mert mindegy ki nyer mi veszítünk?
2017. dec. 31. 10:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
32%
Jó nagy barom, aki egy választástól várja a sorsa jobbra fordulását... repül a sültgalamb?
2017. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
30%
Az igazság, kérdező, hogy sok nyafogönak semmilyen kormány nem jó, mert ő maga se tudja mit akar.
2017. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Nekem egy tisztességes,becsületes emberekből álló kormány megfelelne.Egy olyan,akit tényleg érdekelne hogy mi van velem és a többi tízmillió emberrel aki itt él
2017. dec. 31. 11:20
 14/32 anonim ***** válasza:
33%

hát sajnos olyan világot élünk, ahol neked kell a világnak megfelelned és nem fordítva


én biztos nem fogok ezért I. (segélyosztó) Ferencre és a csatlósaira szavazni

2017. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
31%

A sorsom nem egy választás fogja megfordítani. Viszont annak örülnék, ha olyan koalíciós kormány vezetné az országot, amelyben minden világnézetű ember képviselve van, és nem egy diktatúra.

Lassan kiírhatjuk újra hazánk neve mellé, hogy kommunista állam.

2017. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Szerintem az hogy hogyan alakul az életünk,nagyban függ attól is,hogy milyen a kormányunk.
2017. dec. 31. 11:40
 17/32 anonim ***** válasza:
8%
Unalmas, előre lefutott dolog.
2017. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos nem bízom a sorsunk jobbra fordulásában, hanem az ellenkezője fog történni

Kádár népe nem változik.

2017. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
30%
Mi ellenzékiek megnyerjük a választást, már másnap német életszínvonal lesz.
2017. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Pedig a kormánynak is nagy szerepe van az életminőségben, nyílván nem a kormánytól kell várni, hogy jó életem legyen, de sok múlik rajta.


Nem mindegy, hogy mire mennek el az adóforintok... A közoktatás, az egészségügy, a tömegközlekedés színvonala igen is nagyban múlik az államon, meg úgy alapvetően az infrastruktúra fejlesztése is, utóbbi pl. befolyásolja, milyen vállalatok, munkalehetőségek közül válogathatok.


Meg a közhangulatot is képes formálni a kormány, lásd pl. mostani propaganda hadjárat.


Tehát egy jó kormány, egy jól működő állam nagyon is kihatással van az egyénre, és vannak dolgok amiken maga az egyén nem tud változtatni, amire nincs ráhatása, maximum a választások útján.


Az persze értelemszerű, hogy egy esetleges kormányváltástól nem lesz egyből minden jobb, mert mint itt is írták, sok olyan probléma van amiket nem lehet egy ciklus alatt orvosolni.


Ugyanakkor nyílván sajá magam tehetek a legtöbbet az életszínvonalam javítása érdekében, ha egy lusta, tanulatlan senki vagyok, akkor egyik kormánytól sem lesz jobb a sorsom, hiába várom a csodát...

De azt állítani, hogy a kormánynak nincs kihatása az életemre, az butaság. Csak nem a kormánytól kell várni a csodát.


Amúgy én nem várom, úgy is a Fidesz fog nyerni, abban reménykedem, hogy a 2/3 nem lesz meg, de szavazni biztos elmegyek.

2017. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!