Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok a jövő évi...

Ti mit gondoltok a jövő évi választásokról? Várjátok? Bíztok abban, hogy a választások után jobbra fordul a sorsotok?

Figyelt kérdés
Vagy pedig azt gondoljátok,hogy nem is kellenének ezek a négyévenkénti választások, mert mindegy ki nyer mi veszítünk?
2017. dec. 31. 10:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
9%
#19 a szomorú az, hogy ezt a többség el is hiszi és ezért van az hogy hiába csinál egy kormány bizonyos dolgokat jól vagy tereli épp jó irányba az országot akkor is simán leváltják, mert nem tud azzal az ígérethalmazzal versenyezni amit az épp aktuális ellenzék ígér. (amit ha nem csinálnak meg elbukják a következő választásokat, ha meg megcsinálják akkor csak még jobban eladósítják, leszakítják a régiós versenytársakhoz képest az országot)
2017. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%

Azt, hogy sok béna kacsa azt hiszi, gondol valamit a választásról, pedig dehogy.

Várni a messiást szokás. De utoljára 2000 éve látták. Állítólag.

Egyetlen dologban bízom. Amit megteszek. Arról tudom, milyen, miért történt. Mások cselekményét legfeljebb véleményezem, bízni abban szoktam, amit ismerek. A sorsomat pedig magam fordítom jobbra, mert tudom, hogy helyettem senki más meg nem teszi. Eleinte ezt úgy próbáltam, hogy másokkal együtt, de látom ez nem megy. Azóta a többieket sorsára hagyom, csak a magaméval törődöm.

Bízom benne, hogy egyszer észhez térnek, és kérik, segítsek. Ha így lesz, megteszem. Addig azonban nem foglalkozom ezzel.

2017. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon várom, és bízok. Nyer majd egy Jobbik - LMP - kétf.aszú Macska Párt koalíció és bevezetik hazánkban az EU - s béreket.


Megszűnik a diktatúra, fellélegezhetünk, egy emberként menetelhetünk kart - karba öltve, mindenki egy - egy migránssal az oldalán - a .uzifelvonuláson!

2017. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
77%
Azt gondolom, hogy bármi is lesz az eredménye, nem "fordul jobbra a sorsunk", igaz, én már kezdek minimalista lenni és azzal is beérem, ha nem fordul rosszabbra.
2017. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%
Ettől függetlenül, négyévente azért legyenek csak választások. Hátha egyszer majd kifogunk egy jobb "garnitúrát".
2017. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem fogunk ki. Ez a művelet kizárt. Legfeljebb teremtünk.
2017. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
7%

Nem várom, mert úgy is tudom, hogy a Fidesz nyer.

Ha meg nem ők nyernének, az is teljesen lényegtelen lenne, mert nem változna semmi.

2017. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem várom, hogy jobb legyen.
2017. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Igazat adok annak aki azt írta hogy lényegtelen ki nyeri a választásokat úgysem fog változni semmi.Én is így gondolom
2017. dec. 31. 17:53
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem is kellenének választások,minek?A választásokra fordított pénzt inkább osszák szét a szegények között
2017. dec. 31. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!