Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak a keleti...

Magyarországnak a keleti népek mellett a helye?

Figyelt kérdés
A magyar egy keleti típusú nép, és ezt nem kell szégyellni. A nyugat sajnálatos módon lenéz bennünket, ezért szerintem el kell tőlük távolodni. A nyugat mindig is csak egy rabszolganépet látott a magyarokban. Mindig csak ki akartak használni minket. Ebben a valamilyen szinten baráti német népet is értem.
2017. dec. 31. 13:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
9-es a német politikusokat a német emberek szavazták meg. Majd ha nyer az afd, akkor elhiszem, hogy a németek nem nyomorultak.
2017. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

"nem a múltban élünk, hanem a jelenben, kit érdekel mi volt 500, meg 1000 éve..."

Mindenkit a múltja határoz meg. Ha nincs múltad, nincs jövőd se.

2017. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

11-es te egy igazi szolgalelkű kutya lehetsz.


És mi mit köszönhetünk a nyugatnak ?


Trianont ?

A szovjet elnyomást ?


11-es most pofánvernélek szívesen.. magyargyűlölő féreg.

2017. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
14:00 a 10-es válaszolónak ment.
2017. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%

Időpont ma 13:54


Igen, otthon is ha 2 millió ember megszavazza a fideszt, akkor azt jelenti, hogy ez a 2 millió képviseli a maradék 8 milliót? Na ugye...


A másik: a jelen határoz meg téged nem az, hogy mit csináltál 30, meg 200 éve. És attól, hogy kinek ki mit köszönhet, évezredekig hálálkodjon? Felsegíted a szomszédod a lépcsőn, még 50 évig járjon át neked hálálkodni? Ugyanmár...

2017. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
62%
Tartoztunk már a Kelethez, szerintem az sem volt olyan jó. Most végre lehetőségünk van a Nyugathoz tartozni, de persze ez sem jó, legfőképpen azért, nem tudunk élni a lehetőséggel. Mindenesetre, én jobban érzem magam az EU- ban és ez még csak azt sem jelenti, hogy ne lehetnénk jóban a Kelettel. Végülis, valahol a kettő határán vagyunk.
2017. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%
A magyar eurázsiai nép, kár tagadni. Több ezer éves genetikát nem lehet kitörőlni
2017. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%

Ok, meggyőztetek, a magyar történelem fénykorai ezek voltak:

- Török hódoltság 150 éve

- 40 év szovjet megszállás


Mind a két esetben keleti birodalomhoz tartoztunk, sokkal jobb is volt, mint amikor pl. Nagy Lajos vagy a Monarchia idején nyugat felé orientálódtunk.

2017. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Olyan népek mellett, akik nem élősködtek másokon. Ez a nyelvtanuk megértését/tanulmányozását követeli meg.
2017. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
69%

'az én hősem Thököly Imre és Rákosi Mátyás!'


Thököly ugyan ellentmondásos személyiség, de megértem, Rákosit viszont nem, az egyik legsötétebb korszakunk pont hozzá kötődik.

2017. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!