Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak a keleti...

Magyarországnak a keleti népek mellett a helye?

Figyelt kérdés
A magyar egy keleti típusú nép, és ezt nem kell szégyellni. A nyugat sajnálatos módon lenéz bennünket, ezért szerintem el kell tőlük távolodni. A nyugat mindig is csak egy rabszolganépet látott a magyarokban. Mindig csak ki akartak használni minket. Ebben a valamilyen szinten baráti német népet is értem.
2017. dec. 31. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
De a baráti német néped elásta a csatabárdot a többi nyugati országgal, és megalapították az EU-t....
2017. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Az biztos, azért zárja ki őket ha segítségre szorulnak. Persze ha szegények és rongyosak. Ha gazdagok akkor az se baj, ha bűnözők.
2017. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Igen, máris indulhatsz Közép-Ázsiába.
2017. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3%
Valamilyen szinten igen. Huzamosabb ideig Kínában és Törökországban voltam, és azt tapasztaltam, hogy rajonganak mindenért, ami magyar. Úgy fordulnak felénk, ahogy a nyugatiak sosem fognak tudni.
2017. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Ha kisebbségi érzéseid vannak a nyugat-európai polgárokkal szemben azt a kormányunknak köszönheted, mert eladták az országot, mint olcsó munkaerőt.
2017. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Szent István hitet tett a nyugati világ mellett, és Bizánc helyett Rómát választotta. E mentén szerveződött az elmúlt 1000 év történelme. A magyarok minden tekintetben nyugathoz tartoznak. Aki ezt megtagadja, az szimplán hülye.
2017. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%

7-es, igen ez így van.

De ez nem változtat azon a tényen, hogy a legtöbb nyugat-európai valóban lenézi (jogtalanul vagy igazságtalanul) a kelet-európaiakat.


A nyugat nagyon sok mindent köszönhet a magyaroknak... az ismert tények a történelemből. Mi volt a hála ? Trianon...

2017. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Időpont ma 13:41


Én lassan 4 éve élek Németországban, valahogy mégse néz le senki. Most szilveszterre is németekhez megyünk, biztos azért mert utálnak... tipikusan az az ember vagy, aki sose járt még külföldön, csak a tv-ből látja és olvassa mellé az Origót...és senki se xopkpodja a migránsok faxát a németeknek ugyanannyira nem kellenek, mint neked meg nekem. Nem ők hívták őket, habnem a politikusok, rajtuk verd le...dehát működik az agymosás látszik...

2017. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
A magyaroknak a magyar érdekek mellett van a helye és mivel itt vagyunk kelet és nyugat között félúton ezért az lenne a normális, hogy mindenkivel jóban legyünk és ne a nyugati vagy keleti érdekeket szolgáljuk ki abban a reményben, hogy majd megvédenek a másiktól, mert ez nem fog megtörténni. (jó példa erre pl. az Oroszország elleni szankciók, szinte semmit nem értünk el vele de cserébe piacokat buktunk, mert nyugatra(USA-nak) akartunk nyalni)
2017. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%

"A nyugat nagyon sok mindent köszönhet a magyaroknak... az ismert tények a történelemből"


és jelenleg most mit köszönhetnek? az olcsó munkaerőn kívül? Kb semmit... nem a múltban élünk, hanem a jelenben, kit érdekel mi volt 500, meg 1000 éve...

2017. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!