Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem veszik komolya...

Sokan miért nem veszik komolyan a hungaristákat?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy ha valaki akár itt Gyk-n, akár máshol felvállalja, hogy hungarista akkor elég sokan lehurrogják, nem veszik komolyan stb.


Ma a pártok csak váltogatják egymást és megy a sárdobálás, holott egyikük sem a magyarság érdekeit szolgálná.

A hungarizmus azonban a magyarságot akarja felemelni, csal ez az ideológia alkalmas arra, hogy Magyarországot minden szempontból helyrehozza.


Annak idején nem volt ideje kiteljesíteni de Szálasi hősiessége szerintem elég bizonyíték.


Miért van mégis az, hogy szinte mindenki elhatárolódik tőlük?



2018. jan. 2. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert a hungarizmus éppen olyan osztályok nélküli társadalmat képzel el, mint a marxizmus.

Ez pedig nem működik a valóságban.

2018. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

"csal ez az ideológia"


magam se mondhattam volna jobban.

2018. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Hidd el, barátom, addig jó neked, míg nem vesznek komolyan... :)
2018. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert az ilyenféle fanatikus emberek, akik csak az adott nép/ország felszínen látható érdekeit akarják csak kiszolgálni - és jellemzően mindent ami "idegen" azt pedig elutasítani és megtagadni - bizony 3-szor annyi kárt okoznak az adott népnek, mint amennyi hasznot hajtanak. Évszázadokkal ezelőtt még csakcsak lehetett elszigetelten élni más kultúráktól, azonban ennek régesrégen vége van. A szélsőséges nemzeties ideológiák - noha manapság megint népszerűek - nemzetközi politika terén működésképtelenek és veszélyesek.
2018. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Mert az emberek agyába szépen bele lett mosva hogy a népi és nemzeti érdekek gonoszak, gyilkosok és fajgyűlölők. Egyszerű európai-ellenes propagandáról van szó.
2018. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
nem, egyszerűen azt látom, hogy a "nagymagyar" emberek körülöttem többnyire rendkívül idegenellenesek, javarészt beszűkült látásmódúak és erősen elfogultak a magyar dolgokkal kapcsolatban. Én tisztelem a magyar kultúránkat, szeretem az értékeinket, de nem feltétlen jó az ami magyar. Az egészséges önkritika és nyitott világlátás szerintem előrébb visz bárkit, mint azt akiben túlbuzog a büszkeség s közben nem látja a hibáit.
2018. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nincsen baj semmilyen hagyományőrzéssel. Sem a nemzeti büszkeséggel. Azonban - tisztelet a kivételnek - a személyes tapasztalatom az, hogy a mélymagyar honfitársaim sok esetben nem látják a fától az erdőt, miközben "védik az értékeinket". Nem vitatom el azonban azt hogy szükséges védeni őket. Csak sok esetben ez szellemharc. Nincs annyi ellensége a magyar kultúrának és általában a magyarságnak, mint gondolják. Ez egyféle pótcselekvés sokaknak, akik így fontosnak érezhetik magukat. Valójában, sok esetben elég groteszk ez a nemzeti melldöngetés.
2018. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

'Annak idején nem volt ideje kiteljesíteni de Szálasi hősiessége szerintem elég bizonyíték.'


No, mára is jutott valami poénos.

2018. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5

Azok Európa sírásói akik beengedik illetve már beengedték

négerek és arabok millióit a fehér Európába és ezzel

tudatosan felhígítják és tönkreteszik a nemzetállamokat!


De elég megnézni a jelenlegi helyzetet.

Katasztrofális...

2020. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!