Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik kisebbségpolitikájána...

A jobbik kisebbségpolitikájának, és külpolitikájának beláthatatlan következmények lennének?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nyíltan támadnák a magyarországi romákat, és szerintem a többi kisebbséget sem kímélnék. Értem itt akár a szlovákokat, németeket, zsidókat akik viszonylag nagy számban élnek hazánkban. Ez beláthatatlan következményekkel járna. Valamint a jobbik külpolitikája sem lenne szerencsés én úgy érzem. Szerintem örüljünk, hogy a mérsékelt Fidesz van hatalmon.

2018. jan. 3. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen a mérsékelt, konzervatív, keresztény Fidesz, aki nyíltan bzizza Vonát a parlamentben, aki "nem foglalkozik nő ügyekkel", aki százmilliárdokból uszít Soros és a migránsok ellen... Meg, hogy szüljenek nekünk a nők unokákat...
2018. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 Ezek mind kósza megjegyzések voltak a kormánypárt részéről. Nem kell mindent komolyan venni.
2018. jan. 3. 11:06
 3/12 Sulek Péter ***** válasza:
33%
Amit az 1-es írt az nem is külpolitika.
2018. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
A Jobbiknak már alapból a gazdasági elképzelései is nevetségesek, nem hogy még az, amit te leírtál.
2018. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
1-es, nem kedvelem orbánt de ő csak megismételte amit vona mondott a szoknyákról. És én még emlékszem azokra a jobbikos felszólalásokra amik mondjuk alföldi ellen irányultak...
2018. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
5, Azok Alföldi színházigazgazóként betöltött szerepére vonatkoztak, nem arra, hogy Alföldi meleg
2018. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"Senki sem mer hátat fordítani neki" by novák előd in magyar parlament.
2018. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Honnan veszed ezt a sok sületlenséget? Attól, hogy van néhány igazi rasszista a pártban, még nem az ő szavuk dönt, és az eddigi programjukban sem voltak olyasmik amiket vizionálsz. (Csak olyasmi ami nem pc, de semmi támadás. elve vannak jobbikos polgármesterek olyan falukban ami tele van romákkal, és úgy tudom még értek is el eredméynt a felzárkóztatással.)

A külpolitika már kérdésesebb, de szerintem ha hatalomra kerülnének visszább fognák magukat, ellenzékből mindenki sokkal szélsőségesebb, és kevésbé realista, mindenesetre azt mindkét esetben kétlem, hogy "beláthatatlan következményei lennének".

2018. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Álmodozós balhibbant szalmabáb püfölés. Vagy a fidesz is ráállt ilyen sztorikra? :D
2018. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
NEM! Belátható, hogy tragédia lenne a vége.
2018. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!