Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Simicska és Orbán min vesztek...

Simicska és Orbán min vesztek össze?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 04:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
orbán azt mondta, hogy majd a ruszkik megveszik neki az rtl csatornát. Erre akadt ki simicska
2018. jan. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Minden ilyen ügy mögött a pénz áll.
2018. jan. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Mikor orbán ott tartott, hogy eladja magát és az országot a ruszkiknak az már Simicskának is sok volt. De mindegy, a lényeg, hogy a magyar embereknek teljesen megfelel ez így.
2018. jan. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szimeon ***** válasza:
10%
Én nőügyre gyanakszom.
2018. jan. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Mindegy miről beszélnek, a pénzről beszélnek. Talán túlságosan önálló volt, neadjisten még saját véleménye is volt ami nem egyezett a Kedves Vezetőével, ezért kellett lecserélni egy szerényebb képességű, de hűségesebb emberre, a Mészárosra.
2018. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Bírom hogy milyen "megtért" embernek írjak le az ellenzékiek simicskát, valóságban nem kapott meg egy munkát és azért leg..zte orbán aki elzavarta. Nem kell mögöttes tartalmat keresni
2018. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Utolsónál a pont. Nem kapott meg egy zsíros munkát Simicska és ezen ugrottak annyira össze Orbánnal. Azt meg én se értem, hogy sokan miért istenítik Simicskát, mikor régen ő volt ugyanolyan, mint most Mészáros Pénztárca.
2018. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem kapott meg egy munkát ja. Orbi egyszer csak egy nap arra kelt, na én ezt a munkát nem a strómanomnak adom aki visszaosztja nekem a százalékot, hanem csak úgy valaki másnak. Álmodik a nyomor :D De hát ezért a szintért vagytok ti a szavazói;)
2018. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Már ott hibás a felvetésed, hogy a Fidesszel sose szimpatizáltam, így Orbán szavazója se lehetek. :)
2018. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
#8 a politikai elfogultság szerintem a te részedről érezhető nagyon, mert bár két esély van(Viktor lépett át egy vonalat amit már Simicska nem tolerált vagy épp Simicska akart túl nagy hatalomra/pénzre szert tenni ami már Orbánnak volt túl sok) mégis úgy csinálsz, mintha egyértelmű lenne, hogy az első variáns történt.
2018. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!