Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Európában hivatalosan...

Ha Európában hivatalosan engedélyeznék a poligámia intézményét, az megoldaná a demográfiai gondokat?

Figyelt kérdés
Több feleség több gyereket jelentene, ezáltal jelentősen megnőhetne a születendő gyermekek száma. A Közel-keleten működik, nálunk miért ne működhetne?

2018. jan. 5. 08:09
1 2
 1/15 Szimeon ***** válasza:
11%
A kezdeményezés nem rossz. Annyi kikötést azért tennék, hogy újabb házastársat csak az vehetne, aki az előző évben már bizonyította szaporodóképességét.
2018. jan. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Én nem kötném semmilyen rendszabályozáshoz. Sok társadalmi problémát is megoldana ez. Nálunk pár napja a egy 50-es nő megölte a férjét egy késsel. A monogámia neme gy természetes közeg szerintem. Csak indulatokat és elfojtott vágyakat szül, azért van ennyi aberrált ember. A szexualitás elfojtása aberrációhoz vezet, ezt már Freud is megmondta.
2018. jan. 5. 08:27
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Rájössz magadtól is, hogy miért hülyeség az egész?
2018. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Több feleség több gyereket jelentene,"


Nem

2018. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem ezért nem születnek gyerekek, hanem mert kitolódott a képzési idő, fejlett a fogamzásgátlás és a szexuális kultúra.
2018. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kései Sirató ***** válasza:
90%
A nők száma adott. Nem lennének többen ettől a hülye törvénytől. Meg aztán létezik fogamzásgátló. Amit írsz úgy hülyeség, ahogy van.
2018. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen proli logikázgatásokat.
2018. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
én azért megnézném melyik nőnek tetszene az ha a párján többiekkel kellene osztoznia
2018. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A nők száma adott, ha pedig ők több gyereket szeretnének, megtalálják a módját, hogyan termékenyüljenek meg házasság nélkül. Nem árulom el a módját, a fantáziádra bízom, hogy kitaláld.

Ez a 21. század, a gyerekek minimum harmada már így is házasságon kívül születik. Az elfojtott aberrációnak vagy minek amit még írtál, nem tudom mi köze a reprodukciós rátához, de az a tippem, hogy semmi.

2018. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne? Csak akkor nem kell "iszlám kalifátussal" riogatni, meg keresztény értékekről hablatyolni...
2018. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!