Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek normálisak? Így kell ezt...

Ezek normálisak? Így kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Most ha esetleg államcsőd is van, amit én kizártnak tartok: ezt így kell?


2010. jún. 4. 13:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Elment az eszük? Hogy juthatott egyáltalán eszükbe, hogy felelőtlen kijelentésekkel keltsenek pánikot a piacon, ennyire fontos nekik a saját imidzsük?
2010. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én rájuk szavaztam. De ezek tényleg nem normálisak. A mi családunk devizahiteles. Az elmúlt években arról volt szó, hogy a devizahiteleseket meg kell menteni.

Ha ezt tovább folytatják, akkor nagyon mérges leszek rájuk, és többé nem adok rájuk voksot, az tuti.

2010. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%

Mi a baj azzal, hogy az euro magasan van? Saját fizetőeszközünk van, azt kellene használni. Mindig attól kellene félni, hogy valaki mond valamit és rögtön bedől a forint. Ezt a 280FT-300FT-os értéket teljesen elfogadhatónak tartom, mert növeli az exportbevételemet.

Senki nem mondta a magyar prolinak, hogy eurohitelből újítsa fel a lakását, csak a bankok. Nem kellett volna beugrani, viselni kell ennek a pénzügyi döntésnek a következményét.

2010. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
A felelős fidesz kormány ugyebár....
2010. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy direkt csinálják...?

[link]


Vagy elQrják?

2010. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"A szóvivő szerint a magyar gazdaság siralmas helyzetben van, de nem hajtanak végre megszorításokat és nem vonják vissza az adócsökkentéseket sem. "


Ezek most vagy olyan ravaszak, hogy nem tudom felfogni, vagy....de nem, arra gondolni sem merek.

2010. jún. 4. 13:51
 7/22 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik önbeteljesítő jóslatnak.


Ezért rühellem a piackutató cégeket. Csak arra jó, hogy ijesztgessék a befektetőket. Ha egy neves piackutatócég azt mondja, esni fog a forint, a befektetők lázas eladásba kezdenek és csodák csodája, tényleg esik.

2010. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

79

A piackutatók hibája, hogy Kósa és Szíjjártó azt mondta, amit?

2010. jún. 4. 13:54
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár én is hettem benne, hogy talán ők tényleg tesznek valamit az országért, most úgy tűnik, hogy tényleg a csődbe taszítják. Így is bedűlnek a devizahitelek, mi lesz most hogy a frank már 206 ft.

Ezek nem normálisak!

2010. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz most már tényleg össze-vissza kommunikál. Csődközeli helyzet van, és szigorú költségvetési politika kell, de nem lesz megszorítás, sőt adócsökkentés lesz.

Ezt állítja a Fidesz. De lehet, hogy vettek egy csomó eurót alacsony árfolyamon, és most ezt eladják, és ebből teszik rendbe a gazdaságot. :D

Ötletem sincs, mire jó ez a hülye kommunikáció. Így még engem is elbizonytalanít, pedig nem vagyok befektető, csak egy sima szavazó állampolgár.

2010. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!